Logo
Чи можу я нотаріально засвідчити переклад свідоцтва про шлюб, яке було видане у Німеччині?
Дата 12.04.2019
Чи можу я нотаріально засвідчити переклад свідоцтва про шлюб, яке...

Існує перелік документів і текстів, переклад яких згідно із законодавством не може бути засвідчений нотаріально. Зокрема, до таких документів відносяться документи, видані за межами України. Однак, якщо свідоцтво про шлюб, видане у Німеччині, містить апостиль, його переклад може бути засвідчений нотаріально.

Чи можу я нотаріально засвідчити документ написаний від руки?
Дата 12.04.2019
Чи можу я нотаріально засвідчити документ написаний від руки?

Існує перелік документів і текстів, які згідно із законодавством не можуть бути засвідченні нотаріально. Такими документами є і документи, які написані або заповнені від руки.

Чому переклад мого документа не засвідчили нотаріально?
Дата 22.02.2019
Чому переклад мого документа не засвідчили нотаріально?

Нотаріус засвідчує підпис перекладача на перекладі, однак звертає увагу також на сам оригінал документа. Документ має бути цілісним, охайним, непошкодженим, без закреслень, підчисток, плям, дописок. Має бути виконаним на бланку із номером, датою, містити назву, ПІБ та підпис посадової особи, що його видала та печатку із ідентифікаційним номером. Лише в цьому випадку переклад документа буде […]

Я маю готовий переклад. Чи можна замовити у вас послугу нотаріального засвідчення?
Дата 22.02.2019
Я маю готовий переклад. Чи можна замовити у вас послугу...

На жаль, ні. Нотаріус засвідчує переклади лише у тому випадку, якщо має можливість перевірити кваліфікацію перекладача, який підписав переклад. Тобто, при засвідченні перекладу необхідна присутність перекладача із дипломом та документами, що засвідчують його особу.