Logo

alt за замовчуванням Переклад на українську мову

Ви отримаєте найкращий переклад, якщо вам
потрібно перекласти:

  • особисті документи
  • технічні документи
  • медичні документи
  • юридичні документи
Замовити переклад

alt за замовчуванням Ціни на переклад на українську мову

Ціна перекладу на українську мову іноземної залежить від мови (англійської, німецької, польської, російської, іспанської, італійської чи грецької) та типу перекладу. Стандартні документи мають усталену ціну, а вартість перекладу текстових документів залежить від їх обсягу, тематики та складності. Щоб дізнатися вартість перекладу вашого документу на українську мову, надішліть його нам на електронну пошту чи принесіть в офіс. Наші менеджери нададуть вам консультацію і щодо термінів виконання перекладу та варіантів його засвідчення.

Інші документи для бізнесу
Інші документи для бізнесу
детальніше
Переклад реклами
Переклад реклами
детальніше
Переклад сайтів
Переклад сайтів
детальніше
Юридичний переклад
Юридичний переклад
детальніше
Технічний переклад
Технічний переклад
детальніше
Медичний переклад
Медичний переклад
детальніше
Економічний переклад
Економічний переклад
детальніше
alt за замовчуванням Відгуки
Всі відгуки
Angelika Romanenko
5
Документи в посольство
Зверталась до Евересту за перекладом документів для передачі у посольство Нової Зеландії. Дуже задоволена швидкістю і якістю виконання. Деякі переклади треба будо завірити у нотаріуса, це також можно було зробити без додаткового клопоту через цент. Дякую, буду вас рекомендувати і надалі!
Ростислав
5
Замовив переклад документа на Англійську мову
Замовив переклад документа на Англійську мову, все зроблено якісно і швидко. Дякую
Оксана
5
Дякуємо!
Користуємось послугами бюро перекладів"Еверест" не перший раз. Жодних нарікань. Швидко, якісно та професійно. Рекомендуємо
ТОВ АКВ Українське каолінове товариство
Inna
5
Відгук
Робота перекладачів швидка, професійна і якісна. Жодного разу не було відмови по термінам. Дякую, що Ви є))) Ви професіонали!!
Міжнародний холдинг
Nadya Gorosko
5
Високий рівень надання послуг
Приємно вражені високим рівнем надання послуг! Той випадок, коли слова співпадають з діями. Зворотній зв'язок на вищому рівні.
Ірина
5
ЧУДОВО!
Дуже добра компанія! Все швидко, охайно, чудовий переклад без помилок, дуже швидко відповідають на все запитання і ціни адекватні. Найщиріші рекомендації! Хорошого бізнесу цій компанії!
Наталія
5
Щиро Дякую за якість та оперативність перекладу.
Щиро Дякую за якість та оперативність перекладу. Рекомендую всім бюро перекладів Everest.
Викладач
Майя
5
Подяка
Перекладала есей на польську мову. Контакти зручні. Переклад професійний. Терміни гіпервчасні. Ціна виявилась навіть трохи меншою за прогнозовану. Хіба що довелось шукати сам переклад у спамі, що трохи напружило. Але в цілому - довіряйте, перекладайте, вартує того:)
Олена
5
Швидко та якісно
Замовляла терміновий переклад, виконали навіть швидше, ніж обіцяли - ще й у вихідні! Дуже задоволена, рекомендую!
Софія
5
Дякую за швидку та професійну роботу
Дякую за швидку та професійну роботу. Обов'язково звертатимусь знову.
Вчитель історії та правознавства
Надія
5
Відгук щодо роботи
Щиро дякую за швидкість та якість. Успіхів у розвитку!
Людмила
5
Щиро вдячна за професійну та швидку роботу!
Щиро вдячна за професійну та швидку роботу! Компетентні та приємні працівники. Бажаю процвітання і благополуччя вашій компанії!
Маряна
5
Відгук
Дуже дякую за мега оперативність та допомогу з перекладом медичних документів на польску мову.
доктор
Андрон Пошар
5
Переклад довідки
Дякую, що пішли нам назустріч! Переклад МРТ потрібно було майже "на вчора"!
Світлана
5
Дякую за переклад! Швидко і зручно.
Дякую за переклад! Швидко і зручно. Переслала документи для перекладу на електронну пошту, і отримала переклад менше ніж за 2 дні після оплати!
Перекладач
Андрій
5
Професійний переклад
Користуюся перекладацькими послугами центру "EVEREST" три роки і дуже задоволений професійним підходом, еластичністю, надійністю й увагою до клієнта. Так тримати!
Андрій
5
Дякую Менеджеру Любов Гупало.
Дякую Менеджеру Любов Гупало. Все заявлене, і навіть більше, було виконано чітко і в терміни.
Software Developer
Дмитро
5
Переклад
Скористався послугами перекладів перший раз. Була вимога зробити все терміново. Переклали навіть швидше чим було обіцяно і, що саме головне, ціна наприкінці вийшла меншою чим було спрогнозована, що вказує на велику порядність.
Юрій Токар
5
Професійно, якісно, швидко
Потрібно було зробити переклад документів на англійську мову з нотаріальним завіренням. Професійно пояснили, що для цього потрібно і які документи не підлягають завіренню у нотаріуса. Все зробили в стислі терміни за помірковану ціну та врахували мої побажання. Порекомендую друзям і знайомим.
Footty.com
Костянтин
5
Потрібно було швидкий нотаріально затверджений переклад
Потрібно було швидкий нотаріально затверджений переклад, зробили за 5 годин. Швидко і якісно)
Тетяна Лузан
5
Задоволена ставленням до клієнта
Задоволена ставленням до клієнта та вартістю послуг. Раджу
alt за замовчуванням Чому обирають EVEREST

Українська мова є основною мовою перекладу в Україні, що й не дивно, хоч і звучить дещо незвично! Адже ми звикли до перекладів на англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, польську та навпаки.

Називаючи свій фах, перекладач в основному використовує лише назву іноземної мови: перекладач англійської, німецької, польської тощо. Тим самим применшує наполовину свою компетентність. Адже лише бездоганне володіння як рідною (українською), так і іноземною мовами є основною передумовою якісного перекладу. 

Українська мова є досить складною навіть для її носіїв, хоча більшість про це й не здогадується, оскільки спілкуються нею з дитинства. Професійний перекладач вивчає українську мову на рівні з іноземною, при перекладі використовує додаткову довідкову літературу, як от: тлумачні словники, словники синонімів, антонімів тощо. Такого поняття як "вроджене чи інтуїтивне" володіння мовою у випадку професійного перекладу не працює. Перекладацька компетенція набувається роками навчання та практики.  

Переклад з англійської на українську

 

Переклад з англійської на українську здійснюється дипломованими перекладачами, які вивчали і прекрасно знають не тільки українську мову, а й англійську. Іншими словами, переклад з англійської на українську або навпаки буде виконаний з використанням вірної термінології та стилю перекладу. Також переклад з англійської на українську може бути завірений нотаріально або печаткою бюро перекладів. Ці послуги оплачуються окремо. 

Досвід роботи наших перекладачів починається від 2 років. Також кожен перекладач проходить ряд тестів, щоб ми змогли переконатися в професійності перекладача.

Вам не потрібно придумувати для нас тести або завдання, Ви просто можете почитати відгуки про нас. Ми лояльно ставимось до наших клієнтів  та над перекладом завжди працює команда, що складається із перекладача, менеджера та редактора. 

 

Переклад з іспанської на українську

 

Переклад з іспанської на українську здійснюється дипломованими перекладачами, які вивчали і прекрасно знають не тільки іспанську мову, а й українську. Варто зазначити, що переклад з іспанської на українську буде виконаний з використанням вірної термінології та з дотриманням стилю перекладу. Також переклад з іспанської на українську або з української на іспанську може бути завірений нотаріально чи печаткою бюро перекладів. Дані послуги оплачуються окремо. Перекладачі іспанської зазвичай є громадянами Іспанії (частіше при перекладах на іспанську) або громадянами України, що довгий час працювали або жили в Іспанії. Досвід роботи таких перекладачів зазвичай починається від 2 років. 

 

Переклад з польської на українську

Одним із найпопулярніших перекладів на українську мову або з української мови - є переклад польської мови. Польська мова є дуже схожою до нашої української, проте її граматика значно відрізняється, а переклад потребує добре обізнаних перекладачів.


Читати сховати