Переклад з української на англійську | EVEREST. Переклади
Logo

alt за замовчуванням Переклад з української на англійську

Ви отримаєте найкращий переклад, якщо вам
потрібно перекласти:

  • особисті документи
  • технічні документи
  • медичні документи
  • юридичні документи
Замовити переклад

alt за замовчуванням Ціни на переклад з української на англійську.

Ціна перекладу на англійську мову чи з англійської залежить від типу перекладу: стандартні документи мають усталену ціну, а вартість перекладу текстових документів залежить від їх обсягу, тематики та складності. Щоб дізнатися вартість перекладу вашого документу з англійської чи на англійську мову, надішліть його нам на електронну пошту чи принесіть в офіс. Наші менеджери нададуть вам консультацію і щодо термінів виконання перекладу та варіантів його засвідчення.

Юридичний переклад
Юридичний переклад
детальніше
ІТ, локалізація
ІТ, локалізація
детальніше
Переклад реклами
Переклад реклами
детальніше
Інші документи для бізнесу
Інші документи для бізнесу
детальніше
Технічний переклад
Технічний переклад
детальніше
Медичний переклад
Медичний переклад
детальніше
Економічний переклад
Економічний переклад
детальніше
alt за замовчуванням Відгуки
Всі відгуки
Angelika Romanenko
5
Документи в посольство
Зверталась до Евересту за перекладом документів для передачі у посольство Нової Зеландії. Дуже задоволена швидкістю і якістю виконання. Деякі переклади треба будо завірити у нотаріуса, це також можно було зробити без додаткового клопоту через цент. Дякую, буду вас рекомендувати і надалі!
Ростислав
5
Замовив переклад документа на Англійську мову
Замовив переклад документа на Англійську мову, все зроблено якісно і швидко. Дякую
Оксана
5
Дякуємо!
Користуємось послугами бюро перекладів"Еверест" не перший раз. Жодних нарікань. Швидко, якісно та професійно. Рекомендуємо
ТОВ АКВ Українське каолінове товариство
Inna
5
Відгук
Робота перекладачів швидка, професійна і якісна. Жодного разу не було відмови по термінам. Дякую, що Ви є))) Ви професіонали!!
Міжнародний холдинг
Nadya Gorosko
5
Високий рівень надання послуг
Приємно вражені високим рівнем надання послуг! Той випадок, коли слова співпадають з діями. Зворотній зв'язок на вищому рівні.
Ірина
5
ЧУДОВО!
Дуже добра компанія! Все швидко, охайно, чудовий переклад без помилок, дуже швидко відповідають на все запитання і ціни адекватні. Найщиріші рекомендації! Хорошого бізнесу цій компанії!
Наталія
5
Щиро Дякую за якість та оперативність перекладу.
Щиро Дякую за якість та оперативність перекладу. Рекомендую всім бюро перекладів Everest.
Викладач
Майя
5
Подяка
Перекладала есей на польську мову. Контакти зручні. Переклад професійний. Терміни гіпервчасні. Ціна виявилась навіть трохи меншою за прогнозовану. Хіба що довелось шукати сам переклад у спамі, що трохи напружило. Але в цілому - довіряйте, перекладайте, вартує того:)
Олена
5
Швидко та якісно
Замовляла терміновий переклад, виконали навіть швидше, ніж обіцяли - ще й у вихідні! Дуже задоволена, рекомендую!
Софія
5
Дякую за швидку та професійну роботу
Дякую за швидку та професійну роботу. Обов'язково звертатимусь знову.
Вчитель історії та правознавства
Надія
5
Відгук щодо роботи
Щиро дякую за швидкість та якість. Успіхів у розвитку!
Людмила
5
Щиро вдячна за професійну та швидку роботу!
Щиро вдячна за професійну та швидку роботу! Компетентні та приємні працівники. Бажаю процвітання і благополуччя вашій компанії!
Маряна
5
Відгук
Дуже дякую за мега оперативність та допомогу з перекладом медичних документів на польску мову.
доктор
Андрон Пошар
5
Переклад довідки
Дякую, що пішли нам назустріч! Переклад МРТ потрібно було майже "на вчора"!
Світлана
5
Дякую за переклад! Швидко і зручно.
Дякую за переклад! Швидко і зручно. Переслала документи для перекладу на електронну пошту, і отримала переклад менше ніж за 2 дні після оплати!
Перекладач
Андрій
5
Професійний переклад
Користуюся перекладацькими послугами центру "EVEREST" три роки і дуже задоволений професійним підходом, еластичністю, надійністю й увагою до клієнта. Так тримати!
Андрій
5
Дякую Менеджеру Любов Гупало.
Дякую Менеджеру Любов Гупало. Все заявлене, і навіть більше, було виконано чітко і в терміни.
Software Developer
Дмитро
5
Переклад
Скористався послугами перекладів перший раз. Була вимога зробити все терміново. Переклали навіть швидше чим було обіцяно і, що саме головне, ціна наприкінці вийшла меншою чим було спрогнозована, що вказує на велику порядність.
Юрій Токар
5
Професійно, якісно, швидко
Потрібно було зробити переклад документів на англійську мову з нотаріальним завіренням. Професійно пояснили, що для цього потрібно і які документи не підлягають завіренню у нотаріуса. Все зробили в стислі терміни за помірковану ціну та врахували мої побажання. Порекомендую друзям і знайомим.
Footty.com
Костянтин
5
Потрібно було швидкий нотаріально затверджений переклад
Потрібно було швидкий нотаріально затверджений переклад, зробили за 5 годин. Швидко і якісно)
Тетяна Лузан
5
Задоволена ставленням до клієнта
Задоволена ставленням до клієнта та вартістю послуг. Раджу
alt за замовчуванням Чому обирають EVEREST

Переклад з англійської мови та на англійську

Переклад з англійської мови та на англійську складає найбільшу частку перекладів нашого бюро. Це й не дивно, адже англійська мова - одна з найпоширеніших мов світу, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. Вона є офіційною у більш ніж 60-ти країн світу.

Англійською мовою перекладаємо особисті документи, договори, статути, інструкції, резюме, анотації, фінансові звіти тощо. Багато хто вважає англійську мову простою, оскільки англійською мовою як другою володіє біля 350 млн. людей. Та це стосується лише розмовної мови, що й зрозуміло - мова спрощується для можливості кращого і швидкого порозуміння. 

 

Юридичний та технічний переклад на англійську

 

Що ж стосується юридичних та технічних текстів, то з їх перекладом справиться лише досвідчений перекладач англійської. Складні мовні звороти, речення на пів сторінки, поєднання архаїзмів з неологізмами, заплутаний канцелярський стиль - це лише невелика частка підводних каменів при перекладі з англійської.

В час глобалізації світ підкинув перекладачам ще одну проблему. Існує багато текстів англійською мовою, складених не носіями мови. Дуже часто це досить неякісні переклади з китайської, італійської та інших мов.

В такому випадку робота перекладача із складної перетворюється на дуже марудну: доводиться не просто знаходити відповідники, а й елементарно здогадуватися, що саме мав на увазі автор чи перекладач. Тож в будь-якому випадку, найкращий переклад буде той, що виконаний професійним та досвідченим перекладачем.

 

Переклад з української на англійську 

 

Переклад з української на англійську здійснюється дипломованими перекладачами, які вивчали і прекрасно знають не тільки українську мову, а й англійську. Варто зазначити, що переклад з української на англійську буде виконаний з використанням вірної термінології та з дотриманням стилю перекладу. Також переклад з української на англійську або навпаки може бути завірений нотаріально чи печаткою бюро перекладів. Дані послуги оплачуються окремо. Досвід роботи наших перекладачів зазвичай починається від 2 років.


Читати сховати