Як вивчити англійську

У  Центр іноземних мов «EVEREST» прийшла весна з квітами, сонячними теплими променями та подарунками для батьків від наших учнів, які приготували чудові заняття чи краще сказати Майстер-клас з англійської мови для своїх батьків до свята 8 березня.

Що може бути кращим за можливість дружньо поспілкуватись з батьками, продемонструвати свої знання та допомогти своїм батькам відчути себе впевнено у спілкуванні англійською.

Не знаєте як вивчити англійську та подолати мовний бар’єр? Організуйте для себе та рідних таке свято.

навчаємо батьків англійської мови уроки англійської мови

Участь у заході брали участь діти віком від 5 до 17 років

Діти різного віку, навіть наймолодші (5-6 років), змогли навчити своїх батьків говорити, писати та читати англійською. Старшокласники вже вели себе цілком як справжні вчителі – креативні, дотепні та впевнені.

Такі заняття допомагають учням позбутись мовного бар’єру, який так важко подолати кожному, хто вивчає мову, продемонструвати набуті знання та похизуватись своїми досягненнями перед батьками, бо справді більшість учнів нашої школи вже далеко попереду своїх батьків у спілкуванні англійською.

DSC_5200 DSC_5232

Як вивчити англійську весело та з користю

Як вивчити англійську весело та із задоволенням? Пориньте у позитивну атмосферу, організуйте для друзів та рідних цікаві завдання та відео, активне спілкування, пісні та ігри – Ваше навчання пройде весело та із користю. Нашу перевірку цей процес уже пройшов.

Найприємнішим залишається те, що ми не лише цікаво провели час, змогли навчити дітей робити приємні подарунки своїм батькам, а найголовніше – навчили батьків розмовляти англійською.