Отзывы

ПереводыЯзыковые курсы
Дмитро
Software Developer
Переклад

Скористався послугами перекладів перший раз. Була вимога зробити все терміново. Переклали навіть швидше чим було обіцяно і, що саме головне, ціна наприкінці вийшла меншою чим було спрогнозована, що вказує на велику порядність.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Ломоносова.jpg
Аня Ломоносова
Була потрібна допомога з перекладів

Була потрібна допомога з перекладів в Львові .І нарешті знайшла центр перекладів якому можна довіряти .В компанії працюють професіонали своєї справи.Дуже відповідально віднеслися до мене і мого перекладу.Це бюро перекладів у Львові здивувало не лише цінами а і тим як швидко все зробили .

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Дмитров.jpg
Сергей Дмитров
Очень приятное бюро переводов

Очень приятное бюро переводов. Мне была нужна профессиональная помощь специалистов. Очень благодарен коллективу компании за проделанную работу. Теперь знаю к кому обращаться за помощью. Спасибо!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Кирил Петров.jpg
Кирил Петров
Замечательное бюро переводов во Львове

Очень хочется рассказать Вам о чудесном бюро переводов во Львове и поделиться опытом сотрудничества с ним. Данный центр переводов специализируется на быстрых и профессиональных переводах. Тексты получении здесь очень качественные, а цены весьма умеренные. Имел ситуацию, когда мне в течение очень короткого срока необходимо было перевести документы на немецкий язык, мои друзья порекомендовали мне именно это бюро, поскольку в то время имели положительный опыт сотрудничества с ним. Когда я пришел туда меня очень тепло встретили, девушка попросила глянуть на документы, чтобы оценить сложность перевода, и на мое удивление сказала что они уложатся в озвученное мною время. Это вызвало у меня определенные сомнения и на мой вопрос или это как-то отразится на качестве перевода, она заверила нет. Так оно и получилось перевод был очень профессиональный и удивительно быстро. Поэтому очень рекомендую данне бюро!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Nadya Gorosko
Міжнародний холдинг
Высокий уровень предоставления услуг

Приятно удивлены высоким уровнем предоставления услуг! Тот случай, когда слова совпадают с действиями. Обратная связь на высшем уровне.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Матсюк.jpg
Maryan Matsyuk
Завжди швидко і якісно

Завжди швидко і якісно. Швидка комунікація (через мобільний і емейл). Дякую Центр іноземних мов «EVEREST»

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Лузан.jpg
Татьяна Лузан
Довольна отношением к клиенту

Довольна отношением к клиенту и стоимостью услуг. Советую!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
photo.jpg
Коля Шерепера
Очень классное бюро переводов

Очень классное бюро переводов. Мне порекомендовали вас мои друзья которые очень хорошо отзывались о вас. Я попробовал и мне очень все понравилось. Быстрая работа и всегда на высоком уровне. Рекомендую всем.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
тарапунина.jpg
Вика Тарапунина
Перевод стандартных документов

Обращалась в бюро переводов EVEREST чтобы сделали перевод стандартных документов с русского на английский язык и были предоставлены в консульство Америки приняли без дополнительных вопросов.Сделали работу быстро и качественно, меня порадовали хорошие результаты бюро переводов.Большое Спасибо буду обращаться еще и советывать вас знакомым и друзьям!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Романенко.jpg
Angelika Romanenko
Документи в посольство

Зверталась до Евересту за перекладом документів для передачі у посольство Нової Зеландії. Дуже задоволена швидкістю і якістю виконання. Деякі переклади треба будо завірити у нотаріуса, це також можно було зробити без додаткового клопоту через цент. Дякую, буду вас рекомендувати і надалі!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Катерина
Найкраще місце для вивчення англійської

Найкраще місце для вивчення англійської мови. Викладацький склад дуже сильний. Я зі щирого серця рекомендую Еверест всім!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Гарасимчук Оксана
Вихователь
Для покращення вивчення іноземної мови

Для покращення вивчення іноземної мови, а саме, англійської ми для своєї дитини вибрали центр іноземних мов Everest. Успіхами у навчанні та викладачем ми задоволені. Відвідуючи додаткові уроки, дитина почала краще розуміти матеріал, відповідно краще сприймати і у ЗОШ, домашнє завдання почала виконувати сама. Ми дуже задоволені викладачем, котрий має індивідуальний підхід до кожної дитини. За словами дитини: «Мені у школі іноземних мов цікаво і я багато чого навчився. Маю бажання надалі відвідувати заняття».

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Віталій
Всім привіт. Мене звуть Віталій.

Всім привіт. Мене звуть Віталій. Хочу висловити слова подяки прекрасній школі Еверест. За своїх 3 місяці навчання я відчув, що таке якісне навчання. Викладач Олеся — справжній професіонал своєї справи. Вміє знайти підхід до клієнта, вибрати правильну програму і враховувати потреби. На курсах всі виконують свої обов’язки на вищому рівні. Персонал дуже привітний. Атмосфера затишна — викликає бажання навчатись. Дякую, що є така школа. Якщо ви ще думаєте куди піти навчатись — скажу ЕВЕРЕСТ -НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ!!!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
SAM_2572.JPG
Фляк Оксана
Майбутнє для дитини

Моя дитина після 2 класу почала відвідувати англомовну школу «EVEREST», яка знаходиться біля ресторану «Рандеву» у м. Дрогобичі. Ми як батьки, планували зайняти свою дитину чимось корисним під час канікул, щоб дитина не проводила цілі дні біля комп’ютера. В кінцевому результаті, Софія відвідує дану школу вже третій рік. Їй дуже подобається як проходять заняття. Вчителі професійно заохочують дітей до вивчення мови, використовуючи різні методики проведення уроків – це екскурсії, ігри на свіжому повітрі, заняття в кафе, в парку на качелях. Декілька разів на рік запрошують педагога з Америки, який проводить заняття з нашими дітьми. Діти дуже люблять його, а заклад не бере додаткової плати за такі уроки. Теми вивчають такі, які потрібні людині, яка поїхала за кордон на декілька днів: як пройти до потрібного місця, що тебе болить, як купити потрібну річ в магазині і т. д. Якщо батьки хочуть, щоб їхня дитина чогось досягнула в своєму житті, то вони повинні знайти кошти і докласти максимум зусиль, щоб їхня дитина зрозуміла потребу у вивченні англ. мови. В Дрогобичі є декілька закладів та багато репетиторів з вивчення англ. мови, але, на мою думку, найкраще можна вивчити мову в центрі «EVEREST». РЕКОМЕНДУЄМО!!!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Kristina
Найкраща школа у світі, скажу так!

Найкраща школа у світі, скажу так! Леся Олександрівна навчала мене англійської мови від маленька, і через що тепер я можу вільно розмовляти англійською мовою! За що велике ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! Єдина школа в Україні, яка допоможе вам вивчити англійську на рівні Free Speaker, на мою думку! Рекомендую!☺️☺️

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
DSC_6516.jpg
Оксана
ПП
Вгору з «EVEREST’ом»

Зовсім нещодавно у нашому маленькому провінційному містечку з’явилась мовна школа «EVEREST», яка стала конкурентом приватним репетиторам. Деякі люди скептично ставились до такої «новинки», але я вирішила ризикнути і записала сина на курси англійської мови. І ще жодного разу ми про це не пошкодували! У сина з’явилося бажання вчити англійську, яке в нього свого часу відібрала школа. Вдале комбінування навчання і гри, комфортна атмосфера та метод викладення матеріалу дали бажаний результат. Уже за два місяці Віталік почав отримувати кращі оцінки на уроках з англійської мови, хоча теми на курсах не дублювали шкільну програму. Вчителька була подивована тим, як він легко і змістовно відповідає. Домашні завдання він виконував самостійно, використовуючи здобуті на курсах знання. Водночас розвивалась і мовна школа: TV-club, вечірки з нагоди іноземних свят (наприклад, Halloween), уроки з іноземцями, мовний літній табір… Такі різноманітні шляхи вивчення і покращення мови не лише мотивують, але і дають безцінний досвід. Загалом, і я, і мій син надзвичайно задоволені якістю викладання у школі. Хочеться підмітити, що назва «Еверест» дуже символічна – бо саме до найвищої вершини варто прагнути кожному учню у вдосконаленні своїх мовних навичок. Найвищого росту бажаю також школі, щоб вона безнастанно розвивалась і реалізовувала нові та цікаві методи вивчення на практиці!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Obianuju Efobi.C
This centre is definitely the best to learn English language

This centre is definitely the best to learn English language, I had good results in my exam. You are thought different strategies and time management that is needed to finish early in different types of English exams, also I learnt how to structure my writings with the right tenses.

Centre Everest I’m highly grateful.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Ірина Раделицька
Вдячні за навчання

Цього року моя дитина почала відвідувати школу іноземних мов Еверест. За цей невеликий час вже змогла багато навчитися і дізнатися. Вивчила багато нових слів, їх вимову, переклад. Набагато легше їй стало і в навчанні у загальноосвітній школі. Усі вчителі дуже тішать своєю ввічливістю і уважністю до кожного учня! Уроки завжди цікаві й не нудні. Моя дитина кожного разу йде в школу з радістю, її не потрібно заставляти виконувати завдання, оскільки вона сама з радістю і легкістю усе робить. Я хочу подякувати Вам за чудове навчання, заохочення до вивчення англійської мови.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
HMhwdR9qmiw.jpg
Нечипір Тетяна Анатоліївна
Домогосподарка
Процвітання у Вашій праці

Моя донька, Нечипір Вікторія, відвідує уроки англійської мови у центрі іноземних мов «Еверест». Займаємось ми третій рік. Я, як мама, задоволена успіхами своєї дитини. Самостійно виконує як завдання із центру «Еверест», так і в школі (за шкільною програмою не викладають). Спасибі, всьому колективу «Еверест», та подальшого процвітання у вашій праці. З повагою, Нечипір Т.А.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
20160821_091016.jpg
Віра
Мовна школа

Знання іноземної мови розширює інтелект, тренує пам’ять, дає можливість спілкуватись з іншими націями. Зараз знання англійської мови необхідні. Навіть для роботи в Україні володіння англійською мовою враховується роботодавцем, а за кордоном англійська мова відкриває багато перспектив. Ні для кого не секрет, що викладання іноземної мови в школі не задовольняє багатьох учнів (коли в класі 24 дитини). Тому я вирішила для додаткових занять з англійської мови віддати вчитись свою дочку в ЦІМ « ЕВЕРЕСТ» у м. Дрогобичі, де вона навчається вже другий рік. Результатами я задоволена. Там діти навчаються невеликими групами (до 6-ти учнів) 1 годину 2р. на тиждень, тобто у викладача є можливість індивідуального підходу до кожного учня і кожна дитина може слухати і розмовляти з товаришами. Кабінети оснащені сучасною технікою, вчитель спілкується на англійській мові, працюють одночасно слухова і зорова пам’ять. По суботах демонструють фільми чи мультики на англійській мові. Діти вчаться писати, читати і розмовляти на англійській мові. Час від часу проводять відкриті уроки для батьків. На літніх канікулах теж проводять заняття, але формат дещо змінюється. Проводять ігри, екскурсії, заняття на свіжому повітрі. Цього літа частину уроків проводив американець, якого запросили в гості з США. Я вдячна власникам ЦІМ «ЕВЕРЕСТ» за створення цього центру, за помірковані ціни. В «ЕВЕРЕСТІ» працює привітний колектив і кваліфіковані працівники. На вході вас завжди з усмішкою зустріне п. Оксана. Хочу подякувати всім викладачам. І, насамкінець, не чекайте результатів відразу ж після першого, другого чи п’ятого занять. Вивчення іноземної мови – процес поступовий і вимагає систематичності, наполегливості і тривалого часу. Десь через півроку, рік ви побачите, що ваша дитина знає краще іноземну мову.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Мар'яна Павлюк
Розвиток та успіх разом з «EVEREST»

«EVEREST» для нашої родини став невід’ємною частиною життя. Моя донечка навчається тут другий рік. Заняття відвідує з величезним задоволенням, адже у школі панує дружня атмосфера та індивідуальний підхід до кожного учня. Викладачі професіонали своєї справи, креативна і цікава методика навчання робить кожен урок веселим і активним. Підручники та зошити, якими забезпечують кожного учня інформативні та доступні, з матеріалом легко працювати. Для нас, батьків, усміхнена і щаслива дитина з великим бажанням вивчати англійську мову і позитивними результатами — кращий доказ успішної та якісної роботи мовної школи. Дякуємо всій команді «EVEREST» за вклад у розвиток наших дітей, бажаємо процвітання і досягнення нових висот!!!!!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Уляна
ЕВЕРЕСТ-школа майбутнього

Велике Дякую колективу центру іноземних мов «Еверест» за високий професіоналізм. Мій син — гіперактивна і непосидюча дитина і йому дуже швидко набридає все, за що б він не брався. І нам завжди важко переконати його. Викладачам «Евересту» вдається зацікавлювати і успішно навчати. Син з нетерпінням завжди чекає наступних занять. Дякую!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
image (5).jpg
Людмила Илларионова
Ода ЦИЯ «Эверест»

О, наш любимый «Эверест»!
Нас поднимаешь до небес!
Таишь в себе большое чудо,
ведь выше нет горы покуда.
Ты учишь нас: «Все люди — братья!»
Раскройте им свои объятья!
Учите языки любые и покорятся вам стихии!
Тогда в огромном этом мире
раздвинутся границы шире!

А, может, вовсе их не станет? Исчезнет зависть… Перестанет оружьем грохотать война. И будет жить всегда одна — Мечта, зовущая далеко, мечта, ведущая высоко. Чтоб шар земной без всяких служб опутать нитями из дружб. И чтоб во всех углах Земли звучало:» Мира и любви!»

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
IMG_0461.JPG
Іванна
Дякую за гарну і плідну працю!

Все, що стосується моїх дітей, то я обираю для них тільки найкраще… Тому для підвищення рівня знань з іноземної мови вибрала саме мовний центр EVEREST у Дрогобичі!!! Задоволені діти, добрі успіхи у навчанні — це, напевно, є найвищою оцінкою викладачів.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
IMG_5807.PNG
Оксана
Заняття у мовній школі EVEREST

Вибрала для своїх дітей заняття у вашій школі і не прогадала! Діти із задоволенням відвідують заняття, які цікаво проводяться відповідно до їхнього віку, з мультиками, пісеньками, розмальовками, іграми. Тому матеріал їм дається легко, без особливих зусиль. За ці кілька місяців значно покращили свої знання з англійської мови. За що вдячна )))

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Сосяк Іванна
Щиро вдячні викладачам

Щиро вдячні викладачам за знання, які отримує моя дитина. Доступна програма, легке вивчення та швидке засвоєння. Помітні результати та бажання вчитися. Приємна атмосфера та доброзичливі працівники.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
^0B45AB2773055155B12D3C155FDC2F2393242EAB5EE5C9C944^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Ирина
С безграничной благодарностью

Всегда с большим удовольствием моя дочь посещает занятия в центре «Эверест», т.к в этих стенах всегда радушная и благоприятная атмосфера, открытые и внимательные преподаватели, которые умеют найти подход к каждому ребёнку и взрослым. Хотелось бы отдельно отметить по результатам обучения уже на практике. Недавно мы оказались в затруднительной ситуации в аэропорту Стамбула, потому что наш самолёт вернули через 2 часа полёта.Объявление капитана в самолёте я не расслышала и поэтому Валерия обратилась к стюардессе с просьбой разъяснить причины происходящего. Я обратила внимание на то, что в разговоре не употреблялись стандартные фразы туриста. Уже в аэропорту, после нашего возвращения нужно было понять как нам быть дальше? И снова дочь пришла на помощь и выяснила у менеджера о наших дальнейших действиях. Мой ребёнок в нестандартной ситуации повёл себя как грамотный, взрослый человек! Это заслуга преподавателей, руководства и всего коллектива ЦИЯ «Эверест». Благодарю за то, что вы есть, а мы будем продолжать вместе с вами изучать язык и познавать мир! С уважением к Вам, Ирина Шепета

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Юля Зубрицька
студент закордонного ВНЗ
Do you want to reach the top? Choose Everest!

Результати роботи «Евересту» видніються аж з Канади, де я тепер. Мій брат Тарас Пащенко чудово спілкується зі мною англійською мовою по Скайпу. Хлопчик захоплено розповідає про кожен свій урок англійської мови із вчителями «Евересту» у місті Дрогобич і чекає з нетерпінням наступного! Англійська мова відкриває двері у великий світ, а «Еверест» дає ключик до цього… Раджу всім звертатися до справді чудових викладачів!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Іванка Н
Щира подяка!

Довго шукали репетитора з англійської мови для доньки, за порадою родички дізналася про ваш ЦІМ EVEREST. Донька займається вже рік, результати дуже гарні. Чудові викладачі, та індивідуальний підхід до кожного учня. Рекомендую всім!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
VdW47S2ucCc.jpg
Марта Сов'як
Моя вам щира подяка і вдячність за знання

Довгий час я була у пошуку хороших мовних курсів і у моєму житті з’явились мовні курси EVEREST. Навіть через два місяці я помітила зміни у своєму словниковому запасі на англійській. Я вибрала ці курси ще через хороших викладачів, які завжди те, що ти чогось не розумієш, пояснять, а поки ви не зрозуміли, нову тему не беруть. Я раджу усім і кожному звертатись до професійного бюро EVEREST.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
9tHMMNxM1go.jpg
Денис Томин
«EVEREST» is number one.

If you want to be the best, Приходи до «EVEREST». EVEREST є number one, Тут отримаєш a lot of fun. Я хочу бути clever man І звусь я — Tomyn Dan!!!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
image-427a578b64df0e42d6b718fa9f9c115c4eca6fe950290e1664ee2356eb23a253-V.jpg
Мар'яна
Дякую, що Ви є!!!

Дякую, що Ви є!!! Гарна школа, чудова внутрішня атмосфера, затишні класи, завжди усміхнені і привітні вчителі, які знають свою справу. Дають гарні знання і мають свій підхід до кожного учня. Ми задоволені, дитина охоче відвідує заняття. Рекомендуємо!!!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
P_20161213_215930.jpg
Соломія Головань
Моя донька навчається в ЦІМ EVEREST

Моя донька навчається в ЦІМ «Everest» вже два роки. За цей час рівень знань англійської значно покращився. Вона з великим задоволенням ходить на кожне заняття. Особливо хочу подякувати усім викладачам, за те що за такий короткий час змогли зацікавити дитину до вивчення іноземної мови. Кожен з викладачів вкладає частинку себе в підготовку і проведення занять. Також велике дякую Лесі Олександрівні, що змогла організувати такий чудовий центр іноземних мов і зібрати в ньому висококваліфікованих викладачів. В Евересті я навчаюсь і читати і писати, розмовляти і співати, в Еверест всіх кличу я, Еверест — це центр знання.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Mарія
Компанія
Ми живемо в час змін.

Ми живемо в час змін. Змінюється світосприйняття, переосмислюються пріоритети. Змін потребує і система освіти. Віддавши дитину в «Еверест», щиро радію за себе і за дитину. Навчання проводиться на сучасному, професійному рівні. Тут все продумано до деталей: відео матеріали, ігри, слухання текстів оригін. мовою і все це проходить в розкутій, веселій атмосфері. Такий підхід організаторів та вчителів школи дає дитині позитивну мотивацію до навчання. «Мені цікаво на уроках», «Я хочу йти на англійську» — говорить дитина, і я вважаю, що ці слова є найвищою оцінкою школи ЕВЕРЕСТ. «В англійську школу Еверест ходить моя Віка і знання здобуті там -це квиток в майбутнє»).

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
2.jpg
Гнатків Оксана
Подолання вершин англійської з «Everest»

Хочу подякувати колективу центру іноземних мов «Everest» за цікаве та ефективне навчання англійської мови. Моя донька навчається лише пів року, але за такий короткий термін викладачам-професіоналам (одразу ж видно, що люблять свою роботу) вдалося додати їй впевненості, збагатити словниковий запас і подолати мовний бар’єр. В центрі доброзичлива і позитивна атмосфера. А головне, їй подобається вивчати англійську мову, заняття цікаві і насичені, вона із задоволенням відвідує їх. Як мама — результатом задоволена. Планую і надалі вдосконалювати англійську мову своєї донечки в » Everest «.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
IMG_2126[595].JPG
Андрій
батько учениці
Подяка

Хочу подякувати усьому колективу ЦІМ «Еверест» за наполегливу працю у вихованні справжньої європейської молоді. Адже відомо, що ти стільки разів людина, скільки мов знаєш. Наша донечка усього за кілька місяців занять у ЦІМ перетворилась із несміливого аматора у впевненого користувача англійської. Вчителі зуміли не лише поділитись знаннями, але й додати ще більше охоти для вивчення мови. Цікавими є не тільки самі заняття, а й суботні зустрічі, де діти в атмосфері домашнього затишку за чашкою смачного чаю і печива при перегляді улюблених мультиків та фільмів здобувають нові знання. Зичимо сили та успіхів усім учням та вчителям для досягнення найвищих вершин мовного Евересту.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
15192767_1252586941472290_3516797633975701960_n.jpg
Павич Наталя та Оля
ДП
EVEREST — the best!

Дуже гарно в Everest,
Бо там вчителі the best!
Якщо любиш грати в quest!
Поспішай до Everest
Центр запрошує: «Wellcome!»
Цю можливість не прогав.
Не будь байдужим, завітай,
у світ знань ти поринай!
Чим краще мову будеш знати,
тим цікавіше мандрувати.
Всім там весело, цікаво
і тому скануймо: «БРАВО!!!»

Велике спасибі усім, хто створив і утримує центр, а також тим, хто в такий нелегкий час допомагає нам, батькам і дітям, відкрити двері у світ вивчення іноземних мов. Це настільки цікаво, що моя донька, Оля, не хоче зупинятись у вивченні тільки однієї мови. Вона має бажання вивчити і знати ще кілька мов. Ми впевнені, що центр нам допоможе. Успіхів Вам усім, натхнення, нових ідей!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
IMG_20170121_193019.jpg
Галина Кормило
Якщо ви думаєте про свое майбутнє — подбайте про нього

ЦІМ «Еверест» — школа прекрасна для тих, хто зацікавлений у розвитку своїх дітей та себе. Два роки тому нам порекомендували цю школу. Результат у дитини я помітила уже через 3 місяці, але який результат? Ви думаєте, що оцінка з 9-ти балів піднялася до 12-ти? Ні. Але я побачила упевнену у собі дівчинку, яка розуміє англійську мову. Її оптимістичний і позитивний настрій та звісно систематичне навчання пізніше відобразилися і на оцінках. Уроки проходять легко, цікаво, захопливо. Часто їй хочеться поділитися знаннями з молодшою сестрою, вони разом дивляться мультфільми на англ. мові, збільшується їхній словниковий запас. Величезна подяка вчителям, які докладають зусиль, щоб моя дитина досягла нових вершин у вивченні мови. Ніби такі дрібниці, однак ви небайдужі до нас, отже до Всесвіту в якому ми живемо, тож нехай він за це щедро винагороджує Вашу працю можливостями і радостями. Боротися можна лише за те, що любиш. Любити можна лише те, що поважаєш. А поважати лише те, що знаєш. Ви любите, поважаєте і знаєте свою роботу. Тож удачі і натхнення Вам!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
15965192_1047608058700280_412380514857894682_n.jpg
Наталія Пурій
Головний бухгалтер
З EVEREST вивчати мову легко

Довго підбирали викладача англійської мови для сина. Але, на жаль, не бачили ентузіазму в його очах. Аж коли потрапили до EVEREST, очі сина загорілись бажанням вчити та удосконалювати англійську мову. Найбільше йому подобається спілкування в групі та з викладачем на різні теми англійською мовою. Просто і без примусу він значно покращив свої знання і з задоволенням спішить на кожне заняття за новою інформацією, за новими емоціями, за новим спілкуванням. Дякуємо, EVEREST!!!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Марта Сов'як
Моя вам щира подяка і вдячність за знання

Довгий час я була у пошуку хороших мовних курсів. І у моєму житті з’явились мовні курси EVEREST. Навіть через два місяці я помітила великі зміни в моєму словниковому запасі на англійській. Я вибрала ці курси ще через хороших викладачів які завжди, зауваживши, що ти чогось не знаєш, підучать і не беруть нову тему, поки усі не зрозуміють. Раджу усім і кожному звертатись за допомогою до професійного бюро EVEREST

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
image.jpg
Ірина Федорак
Відгук про ЦІМ «EVEREST»

«Як корабель назвеш, так він і попливе», — згадується цитата з відомого мультика «Пригоди капітана Врунгеля». Вдала на мою думку, надихаюча назва ЦІМ «EVEREST» виділяється на фоні інших шкіл з вивчення іноземних мов. Еверест або Джомолунгма (тиб. «Мати Всесвіту») — найвища вершина земної кулі розташована в Гімалаях. А наш «EVEREST», можу так сказати, бо моя дочка, Яна-Анастасія Сапій, вже третій рік з задоволенням вивчає англійську мову в цьому сучасному центрі, який розташований у прекрасному стародавньому місті Дрогобичі. Хочу подякувати усім засновникам та вчителям ЦІМ «EVEREST», перефразовуючи цитату Томаса Фуллера (1608-1661) англійського філософа і письменника за те, що «Ви володієте знанням і даєте учням запалити від нього свої світильники». А світло здобутих знань буде дороговказом у житті дітей. Також згадується вислів давньокитайського мислителя Конфуція (бл. 551-479 до н.р.): «Якщо ваш план — на рік, садіть рис. Якщо ваш план — на десятиліття — садіть дерева. Якщо ваш план — на все життя, вчіть дітей». Бажаю Вам наснаги, терпіння і любові у Вашій праці. З повагою Ірина Федорак

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
P3080023.JPG
Ігор Стецикевич
Мій син 3 роки відвідує ЦІМ «Everest»

Мій син 3 роки відвідує ЦІМ «Everest». З власного досвіду знаю, як важко самотужки вивчити іноземну мову. Мені надзвичайно подобається, як вміють зацікавити викладачі дітей, які прибігають після шкільних уроків і різноманітних гуртків. Різноманітні ігри, квести, перегляд фільмів і це все виключно на іноземній мові!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
IMG_20150814_152224.jpg
Борисевич Леся
«Everest» the best.

Дитина ходить на англійську-задоволені на всі сто. Легко, доступно та з результатом. Тішить те, що всі вчителі молоді і працюють по новому. Всі привітні та усміхнені. Іноді складається враження, що заклад, учні та їх батьки -це одна родина. Дитина відвідує уроки в «Евересті» із задоволенням. Ходимо рік, результат помітний. Раджу всім.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
image.jpeg
Курейкін Олена
Мама
Шлях у майбутнє

Моя дитина займається у мовній школі Еверест від початку її існування у м. Дрогобичі, англійська мова стала для нього найулюбленішим уроком. Дуже дякую викладачам за добре організовані уроки та правильний підхід до кожної дитини, а також терпіння та уважність. Мені було дуже приємно, коли приїхавши в чужу країну, дитина змогла перекласти і відповісти людям в готелі та в магазинах. Мені здається, це найбільша винагорода для батьків. Хочу всім порекомендувати цю школу.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
IMG_20141012_162950.jpg
Борисевич Леся
«EVEREST» — курси англійської мови

«Еверест» це той випадок коли люди не просто ходять на роботу, а займаються любимою справою. Молода, креативна та сучасна команда, яка працює на результат. Завжди цікава та доступна подача навчального матеріалу. Доступні ціни. Вже після першого півріччя навчання в школі «Еверест» був помітний результат. Дитина відвідує заняття із задоволенням. Загалом приємна та комфортна атмосфера, що також не є мало важним. Раджу всім. А «Евересту» дякую за плідну працю.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Світлана Легка
Світлана Легка
навчання в мовній школі

Щоби світом мандрувати, треба іноземну мову знати і для цього я прийшов в школу іноземних мов. В «ЕВЕРЕСТі» нас навчають і домашні перевіряють, фільми дивитись дозволяють! Сміх і радість тут усюди! Приводіть дітей до нас, люди!

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
y_5ae76529
Илья Кручко
Викладачі шукають підхід до кожного учня

Хочу відмітити що викладачі тут професіонали які шукають підхід до кожного учня і намагаються донести до нього матеріал, аж потім, після засвоєння пройденого матеріалу, приступають до вивчення наступного. Завжди можна розраховувати на повторення чи додаткове роз яснення і ніхто на тебе не дивиться як на «дибіла» як що ти щось перепитуєш і навіть не один раз. Тобі спокійно все пояснять і переконавшись що все зрозуміло продовжать далі. Я Всім рекомендую сюди звернутись якщо Вам дійсно необхідно підтягнути мову а не поставити собі галочку чи просто викинути гроші.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
cqR5eyJK6LE
Світлана Чорнобров
Все доносят на удивление легко и понятно

Мне очень понравилось это бюро переводов. А особенно курсы немецкого языка. Все доносят на удивление легко и понятно. Для меня эти курсы прошли очень легко, я взяла от них максимум. Сейчас мой уровень выше среднего. Думаю записаться еще но на более высокий уровень. Большое спасибо.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
yw8wTUhTW9A
Антон Тимор
Завжди максимум уваги до кожного учня

Дуже задоволений даними курсами. Мій викладач завжди зрозуміло і добре пояснює, і лише коли переконається що матеріал зрозуміли переходить до поясненя наступного. Завжди максимум уваги до кожного учня, а заняття не тільки продуктивні але і надзвичайно цікаві. Хочеться також відмітити, що я вже по собі відчуваю як мій рівень мови стає значно вищий. Переглядаючи тепер фільми я подумки можу спілкуватись англійською мовою, вже не кажучи що повністю іі розумію. Надзвичайно цікаві і корисні курси рекомендую.

12345 (Немає рейтингу)
Загрузка...
Корпоративным клиентам

Перевод — воспроизведение оригинала средствами другого языка с сохранением единства содержания и формы. Это единство достигается целостным воспроизведением идейного содержания оригинала в характерном для него стилистическом своеобразии на другой языковой основе. Путь к достижению такого единства не лежит через установление формальных соответствий.

Сопоставление средств различных языков, даже самых отдаленных, возможно лишь путем сопоставления функций, которые выполняют различные языковые средства. Отсюда точность перевода заключается в функциональном, а не формальном соответствии оригиналу.

УЗНАТЬ БОЛЬШЕ
Оставить отзыв

Обязательное поле

Посетите наш блог

Легализация документов для Италии

07.03.2018|

Легализация документов для Италии - одна из часто востребованных процедур украинских граждан. Вы Хотели бы

ЧТО ТАКОЕ АПОСТИЛЬ? ОТВЕТЫ НА ВСЕ ВОПРОСЫ!

24.03.2017|

В ситуациях, связанных с выездом граждан Украины за границу, возникают следующие вопросы: Что такое апостиль

ЧТО ТАКОЕ АПОСТИЛЬ? ОТВЕТЫ НА ВСЕ ВОПРОСЫ!

23.11.2016|

В ситуациях, связанных с выездом граждан Украины за границу, возникают следующие вопросы: Что такое апостиль

ВСЕ ЗАПИСИ
Loading...