Професійний усний переклад за кордоном

Суворий
дрес-код

Обладнання
для перекладу

Професійні
усні перекладачі

Забезпечимо перекладачем для відрядження на такі мови

При зверненні  за 5 днів до проведення заходу ми зможемо гарантувати вам добір професійного перекладача, який буде відповідати усім вашим вимогам, з таких мов:

Англійська

Німецька

Італійська

Іспанська

Польська

Особливості усного перекладу за кордоном

Бюро перекладів «EVEREST» пропонує послуги усного перекладача не лише в Україні, але й за її межами. Існують тисячі ситуацій, коли вам може знадобитися допомога перекладача: ви збираєтеся найближчим часом у ділову поїздку у країну, мову якої ви не знаєте, плануєте відвідати виставку, конференцію або діловий захід за кордоном, або ж хочете відвідати підприємство одного із ваших партнерів або клієнтів за кордоном тощо, проте всі ці випадки об’єднує одне – необхідність в послугах професійного усного перекладача.

Команда Центру іноземних мов «EVEREST» складається з висококваліфікованих дипломованих професійних перекладачів із багаторічним досвідом, які допоможуть Вам подолати мовний бар’єр та впевнено почувати себе в чужомовному середовищі.

Також ви маєте можливість замовити усний технічний переклад, адже в нашому штаті понад 175 усних та письмових перекладачів!

Виконаємо навіть усні переклади за кордоном складних технічних тематик!

Бюро перекладів “EVEREST”професійно займається усними перекладами  понад 3 роки, в тому числі й перекладами за кордоном.

Замовляйте послуги перекладача для відрядження, достатньо лише натиснути “Замовити” та заповнити коротку форму. Виникли запитання? Зверніться за безкоштовною консультацією онлайн!