Професійний усний технічний переклад

Суворий
дрес-код

Обладнання
для перекладу

Професійні
усні перекладачі

Виконуємо усний технічний переклад на такі мови

За умови звернення за 5 днів до проведення заходу ми гарантуємо добір професійного перекладача, який відповідає Вашим вимогам, з таких мов:

Англійська

Німецька

Італійська

Іспанська

Польська

Як відбувається усний технічний переклад

Переважно усний технічний переклад відбувається наступним чином: іноземний спеціаліст пояснюючі технічні моменти робить паузу після кожного речення, а перекладач під час цих пауз, здійснює усний технічний переклад почутого для аудиторії (послідовний технічний переклад).

Усний технічний перекладач центру іноземних мов «EVEREST» працює з виїздом на Ваше підприємство по Львівській області. Він потурбується про те, щоб запуск Вашого обладнання відбувся в найкоротші строки і без непорозумінь.

Також Ви маєте змогу замовити інші види усного перекладу, адже в нашому штаті понад 175 усних та письмових перекладачів, кожен з них відповідає за певний вид перекладу!

Виконаємо навіть усні переклади складних технічних тематик!

Бюро перекладів “EVEREST” вже понад 3 роки професійно займається усними перекладами, в тому числі й усними технічними перекладами.

Щоб замовити послуги технічного перекладача, достатньо натиснути “Замовити” та заповнити коротку форму. Якщо у Вас залишились запитання, замовляйте безкоштовну консультацію!