Професійний усний переклад для семінарів

послуги перекладача семінарів

Суворий
дрес-код

Обладнання
для перекладу

перекладач для семінару

Професійні
усні перекладачі

Виконуємо переклад для семінарів на такі мови

За умови звернення за 5 днів до проведення заходу ми гарантуємо добір професійного перекладача, який відповідає Вашим вимогам, з таких мов:

Англійська

Німецька

Італійська

Іспанська

Польська

Як відбувається переклад семінару

 

Переважно переклад семінарів, так само як переклад на виставках відбувається наступним чином: іноземний доповідач під час свого виступу робить невеликі інтервали – паузи, а перекладач під час відповідних інтервалів-пауз, здійснює усний переклад почутого для аудиторії (послідовний переклад семінару).

Другий варіант – синхронний переклад семінару. Суть полягає у тому, що спікер не переривається на паузи для послідовного перекладу семінару. Тобто переклад відбувається одночасно із виступом. Такий вид діяльності потребує більше зусиль від перекладача, відповідно стає дорожчим для клієнта, зокрема, через доволі велике навантаження на самого перекладача семінару.

Обираючи приміщення для проведення семінару, зверніть увагу на наявність звукового обладнання в залі. У випадку відсутності вбудованої акустичної системи доведеться додатково її орендувати. Ми забезпечуємо повну підтримку, починаючи від встановлення обладнання та закінчуючи безпосередньо перекладацькими послугами.

Виконаємо навіть усні переклади семінарів складних технічних тематик!

Центр іноземних мов “EVEREST” більше 3-х років виконує усні переклади, в тому числі й переклади на семінарах. Наші спеціалісти професіонали у своїй справі. Переконайтесь у цьому і Ви.

Замовляйте у нас послуги перекладача на семінарі.  Достатньо натиснути “Замовити” та заповнити коротку форму. Якщо у Вас залишились запитання, ми допоможемо на  безкоштовній консультації!