Переклад свідоцтва про шлюб

Виконуємо переклад свідоцтва про шлюб з нотаріальним засвідченням!

Уклали шлюб за кордоном? Вам потрібно перекласти свідоцтво про шлюб англійською, польською, німецькою, чи будь-якою іншою іноземною мовою? Ми допоможемо!

Маючи великий досвід, ми виконуємо переклад свідоцтва про шлюб у стислі терміни та з гарантією якості.

Наші клієнти з усієї України покладаються на нас при оформленні документів для використання за кордоном!

Фахівці бюро перекладів “EVEREST” вже переклали сотні свідоцтв про шлюб на основні мови світу.

Залишайте замовлення онлайн або замовляйте безкоштовну консультацію!

Отримати консультацію
Замовити

Чому обирають нас

80000
Слів в місяць
Наша виробнича
потужнicть - від 20 сторінок тексту в день
175
Перекладачів
23 штатних і більше 150 позаштатних перекладачів
100
Надійність
Дотримання строків та подвійний контроль
за якістю
80
Мовних комбінацій
Перелік мовних комбінацій постійно уточнюється та зростає

Переклад свідоцтва про шлюб з нотаріальним засвідченням!

Статистика показує, що кількість шлюбів між громадянами різних країн зростає з року в рік. А отже, і переклад свідоцтва про шлюб стає все більш популярною послугою.

Переклад на англійську є для нас звичною справою, в якій ми володіємо величезним досвідом і знаннями. Під час виконання перекладу вимагається дотримання певних норм. Наприклад, дуже важливо чітко і правильно передати весь смисловий зміст документа, його структуру. Виконується переклад не тільки тексту, але і всіх штампів, печаток, написів, зроблених від руки.

Професійний переклад свідоцтва про шлюб на англійську передбачає точність і грамотність у всіх деталях. В обов’язковому порядку незмінною зберігається серія шлюбу, тому що даний елемент не підлягає перекладу.  Ім’я та прізвище на документі прописуються латинськими літерами.

Ми подбали про своїх клієнтів та розробили зручну систему замовлення перекладу свідоцтва про шлюб англійською або будь-якою іншою мовою перекладу онлайн. Достатньо лише відсканувати Ваше свідоцтво про шлюб та оформити замовлення через форму на сайті.

Щоб дізнатися, коли буде готовий переклад, Ви можете відправити документи нам на пошту і протягом 15 хвилин ми дамо Вам відповідь про вартість і терміни виконання перекладу. Щоб ми змогли точно вказати вартість перекладу і терміни виконання перекладу Вам необхідно вказати всі вимоги заздалегідь.

Нотаріальне засвідчення від 70 грн за документ

Виконуємо терміновий переклад свідоцтва про шлюб

Переклад свідоцтва про шлюб є надзвичайно важливим, особливо якщо Ви іммігруєте, виїжджаєте за кордон з метою працевлаштування, навчання або возз’єднання сім’ї. Причин може бути безліч. Наше бюро допоможе легко та швидко оформити документи та успішно завершити усі юридичні дії за кордоном.

Терміновий переклад паспорту виконується до 4-х робочих годин

Зазвичай просто перекладу недостатньо, а потрібно, щоб він був вірним та точним офіційним перекладом, виконаним дипломованим перекладачем та засвідченим нотаріально.

В залежності від ваших потреб ми можемо виконати наступні види перекладів:

  • Переклад без засвідчення – надсилається електронною поштою.
  • Переклад свідоцтва про шлюб із засвідченням печаткою бюро перекладів. Такий вид перекладу підшивається до сканованої копії Вашого документу, та його вірність засвідчується штампом нашого бюро.
  • Та останній варіант засвідчення, який має найбільшу юридичну силу – нотаріальне засвідчення. Для здійснення цього виду засвідчення необхідно отримати оригінал вашого свідоцтва про шлюб. Полягає він у засвідченні нотаріусом кваліфікації та підпису перекладача.
  • Зверніть увагу, в ряді випадків (для використання українських документів на території іноземної держави) Вам може знадобитись апостиль або Консульська Легалізація. Детальніше про ці послуги читайте на сторінках нашого сайту.

Який саме вид засвідчення свідоцтва Вам потрібен, уточнюйте в установі, куди Ви будете подавати перекладені документи!

Переклад свідоцтва про шлюб та інші послуги Ви можете замовити у бюро перекладів “EVEREST” і Вам не потрібно буде витрачати свій час та нерви на очікування в чергах, ми зробимо все за Вас.

Залишайте замовлення або замовляйте безкоштовну консультацію у разі, якщо у Вас залишились запитання!

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Відвідайте наш блог

Солодко-гірка мова любові

13.02.2019|

Ви ще не підписали валентинку? Ви переконані, що після стількох років сказані вже всі ніжні

ЯК ПЕРЕКЛАСТИ ЗВУК?

21.12.2018|

  Кожен аж пнеться бути дотепним. - О - риг – риг ... [...] -

Слово як зброя

21.08.2018|

Запитайте дитину, нащо нам потрібна мова, і ви отримаєте відповідь на кшталт «щоб розмовляти» або

УСІ ЗАПИСИ
Loading...