Переклад на болгарську

Болгарська мова отримала свою популярність не даремно. Болгарія – один з найпривабливіших курортів для українців. Болгарія пропонує цікавий відпочинок на березі моря за помірними цінами. Саме тому серед жителів нашої країни популярний переклад документів на болгарську мову.

Найчастіше замовляють переклад на болгарську:

 • особистих документів (свідоцтво про народження, довідку про несудимість);
 • медичних документів;
 • документів для візи;
 • доручень та юридичних документів.

Але в першу чергу в бюро перекладів “EVEREST” звертаються за перекладом на болгарську люди, які збираються на відпочинок до Болгарії.

За роки існування нашого бюро ми переклали тисячі довідок та інших документів на болгарську мову. Нашою перевагою є наявність штатних перекладачів з болгарської, які працюють тільки з нашим бюро. Наші фахівці з легкістю виконають переклад на болгарську в таких тематиках:

 • переклад офіційних документів на болгарську;
 • технічний переклад;
 • медичний переклад;
 • юридичний переклад;
 • економічний переклад;
 • літературний переклад;
 • переклад веб-сайтів  на болгарську.

Серед усіх мов перекладу переклад на болгарську користується найбільшою популярністю в нашому бюро!

Окрім перекладу особистих та офіційних документів ми працюємо з великими замовленнями перекладу на болгарську. Це пов’язано з тим, що Болгарія дуже потужний туристичний напрямок. Готелі та ресторани, туристичні оператори та перевізники постійно стикаються з потребою перекласти інформацію на різні мови світу. Бюро перекладів “EVEREST” допомагає в перекладів документів з болгарської на англійську, російську та українську та надає знижки за великий обсяг перекладу.

Скільки коштує переклад на болгарську?

 • Переклад стандартних документів на болгарську – від 130 грн
 • Переклад нейтрального тексту на болгарську – від 130 грн/1800 знаків
 • Переклад спеціального тексту на болгарську – від 160 грн/1800 знаків

У зв’язку з наявністю штатних перекладачів – ціна перекладу на болгарську в нас нижче середньої на ринку.

Переклад з болгарської мови

Болгарська – мова болгар, що відноситься до південної підгрупи слов’янської групи індоєвропейської мовної сім’ї. Офіційна мова Республіки Болгарії. Болгарською мовою написана велика кількість творів художньої і наукової літератури. Загальна кількість людей, що розмовляють болгарською мовою в світі на 2014 рік – близько 9 мільйонів чоловік.

Переклад з болгарської мови має свої особливості.

У болгарській мові збереглися старі форми минулого часу дієслова – аорист, перфект, імперфект і плюсквамперфект, які були втрачені українською та російською мовами. Важливою відмінністю від переважної більшості слов’янських мов є відсутність в болгарській мові інфінітива. Словниковою формою дієслова є форма 1 ос. одн. теперішнього часу: пиша, чета, говоря, давам. Замість інфінітива в болгарській мові часто використовується конструкція з часткою «да» і формою теперішнього часу: искам да напиша писмо — хочу написать письмо.

Ви знаєте, чому при перекладі з болгарської мови виникають неточності, змістовні та граматичні помилки? Тому що для якісного перекладу недостатньо знати болгарську мову в теорії – необхідна багаторічна практика письмових перекладів.

Все це не проблема для перекладачів з болгарської нашого центру перекладів.

Наші перекладачі виконують переклад в таких напрямках:

 • переклад з болгарської на українську;
 • переклад з болгарської на російську;
 • переклад з української на болгарську;
 • переклад з російської на болгарську.

Для цих напрямків перекладу болгарської мови будуть актуальні ціни зазначені вище. Однак, якщо вам потрібна інша мовна комбінація, наприклад переклад з болгарської на англійську або в зворотньому напрямку, ціна буде дещо вищою. Це пов’язано з тим, що переклад будуть виконувати декілька фахівців.

Чому слід замовити переклад з/на болгарську мову в нас?

Для того, щоб виконати якісний переклад з/на болгарську, потрібно розрізняти діалекти, слова іншомовного походження, стилістику мовних зворотів. Фахівці бюро перекладів “EVEREST” розбираються в усіх тонкощах болгарської мови.

Кожен з штатних перекладачів болгарської мови спеціалізується на декількох тематиках перекладу. Хтось перекладає технічні та юридичні тексти з болгарської, хтось займається перекладом на болгарську мову економічних та медичних документів. Завдяки цьому переклади з/на болгарську мову завжди відповідають світовим стандартам перекладів.

Залишилися питання?

Менеджер бюро перекладів “EVEREST” готовий відповісти на всі ваші питання за телефонами (098) 2 400 200 або (093) 000 42 44.

Охоче відповімо на ваші питання щодо перекладів з/на болгарську мову.

Також, Ви можете звернутись за безкоштовною консультацією, використовуючи форму “Отримати консультацію”