НІМЕЦЬКА МОВА

Центр іноземних мов “EVEREST” проводить індивідуальні заняття до складання міжнародних іспитів з німецької мови. Для того, щоб здати успішно TestDaF необхідна спеціальна підготовка. Індивідуальні заняття більш ефективні, адже ми можемо детально опрацювати всі завдання та зупинитись на тих питаннях, які найбільш незрозумілі саме для Вас. Пройшовши курс підготовки до TestDaF в центрі іноземних мов “EVEREST” Ви будете впевнені в успішній його здачі. Викладачі центру іноземних мов “EVEREST” допоможуть Вам: Ознайомитись зі структурою іспитів та питаннями по кожному розділу; Покращити навички виконання завдань кожної секції (завдання, які аналогічні тим, що включені в тест TestDaF) Вільно висловлювати свої думки німецькою мовою.

Німецька мова займає чільне місце серед європейських іноземних мов за шкалою затребуваності її вивчення. У Європі німецька мова — одна з найбільш поширених, вона є рідною не тільки для жителів Німеччини, а й Австрії, Швейцарії, Люксембургу та Ліхтенштейну. Для людини, яка здобула освіту в Німеччині відкриті практично всі двері, адже увсьому світі диплом, отриманий в німецькому університеті – визнається, а знання, одержані там само, цінуються дуже високо.

Володіння німецькою мовою та якісна освіта дозволяютьвикористати шанс увірватися в сильну економіку цієї країни (вона займає третє місце, а зовнішня торгівля німців — перша у світі). Крім того, німецькі компанії забезпечують 700 тисяч робочих місць в США. Так чи інакше, якщо Ви мрієте навчатися в країні, яка подарувала світу 103нобелівських лауреати й має значні культурні надбання – тоді Вам слід пройти тестування для визначення рівня володіння мовою Гете.

Мовні іспити на ортимання сертифікату з німецької мови як іноземної розробляються та контролюються Гете-Інститутом, вечірніми загальноосвітніми курсами (Volkshochschulen), ВНЗ, спеціальними тестовими інститутами, як Центр TestDaF, або ліцензованими тестовими та екзаменаційними центрами в Німеччині та за кордоном.Спілка фахівців з німецької мови як іноземної пропонує огляд міжнародно визнаних іспитів з німецької мови як іноземної.

Іспит “Start Deutsch 1”

Іспит “Start Deutsch 2”

Сертифікат “Німецька мова”

Сертифікат “Німецька мова для професії”

Центральний іспит середнього рівня

Міжнародний іспит “Німецька як мова економіки”

Центральний іспит вищого рівня

Диплом з німецької мови І рівня (DSD-I)

Диплом з німецької мови ІІ рівня (DSD-II)

TestDaF

DSH

Малий диплом з німецької мови

Великий диплом з німецької мови

Відгуки

Відвідайте наш блог

Солодко-гірка мова любові

13.02.2019|

Ви ще не підписали валентинку? Ви переконані, що після стількох років сказані вже всі ніжні

ЯК ПЕРЕКЛАСТИ ЗВУК?

21.12.2018|

  Кожен аж пнеться бути дотепним. - О - риг – риг ... [...] -

Слово як зброя

21.08.2018|

Запитайте дитину, нащо нам потрібна мова, і ви отримаєте відповідь на кшталт «щоб розмовляти» або

УСІ ЗАПИСИ
Loading...