Міжнародні іспити з іноземної мови

  • У Вас є бажання та намір навчатися в університеті за кордоном?
  • Ви мрієте про кар’єрне зростання, отримання нової перспективної роботи чи виїзд за кордон на постійне місце проживання?
  • Хочете отримати об’єктивну оцінку своїх знань з іноземної мови?

Центр іноземних мов «Еверест» у Львові ( та у Дрогобичі) пропонує Вам допомогу у підготовці до міжнародних іспитів з англійської, німецької, іспанської та французької мов.

Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Які є взагалі міжнародні іспити з іноземної мови?

Багато хто з нас, вивчаючи іноземну мову, часто замислюється над тим, як би знайти якнайкраще практичне застосування нашим знанням. Міжнародні іспити – це великий стимул для кращого і поглибленішого вивчення будь-якої іноземної мови, і саме тому вони стають щодня популярнішими серед тих, хто вивчає іноземну мову. До того ж, міжнародний сертифікат додасть Вам впевненості у Ваших силах та знаннях, адже, здавши такий іспит, Ви отримаєте реальний рівень володіння мовою. Міжнародні екзамени перевіряють такі Ваші навички як:

  • Reading — Читання.
  • Listening — Аудіювання.
  • Writing — Письмо.
  • Speaking — Розмовна мова.

Міжнародні іспити з англійської

Всі іспити з англійської мови розроблені спеціально для тих, хто не є носієм мови, а вивчає англійську як іноземну. Залежно від того, в якій країні Ви хочете отримувати освіту або працювати, Вам і доведеться обирати іспит. Найбільш популярні тести з англійської мови – це IELTS, TOEFL та Cambridge ESOL.

  • IELTS (International English Language Testing System) – це міжнародна система тестування англійської мови. Екзамен оцінює спроможність спілкуватись англійською за допомогою усіх чотирьох мовних навичок сприйняття на слух, читання, письма і мовлення. Екзамен розрахований на осіб, які навчатимуться чи мешкатимуть в англомовному середовищі.
  • TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це міжнародний екзамен з англійської мови, який складають люди, для яких англійська мова є іноземною. Основне завдання TOEFL – оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною мовою. Подання результатів такого тесту є обов’язковим під час вступу до більше ніж 2400 коледжів та університетів США, Канади та деяких інших країн.
  • ESOL (English for Speakers of Other Languages) – міжнародний іспит Cambridge, розроблений і координується екзаменаційним підрозділом Кембриджського університету (University of Cambridge). Існує рівнева система оцінки володіння англійською мовою – від рівня А1 (початківці) до рівня С2 (досконале володіння). Кембриджські іспити дійсні все життя і не підлягають обов’язковій перездачі через 2 роки.

Міжнародні іспити з німецької

Міжнародні іспити з німецької мови розроблені спеціально для тих, хто не є носієм мови, а вивчає німецьку як іноземну мову. Найбільш популярний тест з німецької мови  – це TestDaF. TestDaF є мовним іспитом, зміст та завдання якого пов’язані з навчанням. TestDaF перевіряє Ваші знання німецької мови, які є необхідними для навчання в Німеччині. Цей іспит перевіряє чотири вміння: розуміння прочитаного та почутого, письмове та усне висловлювання. Тому на сертифікаті стоять чотири оцінки. Таким чином, Ви отримуєте точне уявлення про свої сильні та слабкі сторони у володінні мовою.

Міжнародні іспити з іспанської

DELE (Diploma de espanol como lengua extranjera) –це єдині дипломи, які офіційно засвідчують володіння іспанською мовою як іноземною на відповідних рівнях; вони дійсні для будь-якої професійної та навчальної діяльності в Іспанії, яка вимагає володіння мовою на відповідному рівні. Дипломи всесвітньо визнаються торгівельними палатами та державними і приватними навчальними закладами. Вони є безстроковими.

Міжнародні іспити з французької

Для отримання сертифікатів, які підтверджують рівень володіння французькою мовою необхідно скласти іспит DELF (Diplôme d’Études en Langue Française), який має чотири ступені складності. Іспит DALF (Diplôme Approfondi de Langue Française) можна складати лише після успішного складання DELF. Для отримання сертифікату DELF/ DALF необхідно складати інтегрований іспит, який складається з усної і письмової частини. Перевіряються усі види мовленнєвої діяльності. Складність завдань зумовлюється обраним рівнем: від А1 до С2.

TCF (Test de Connaissance du Français) – це іспит, за допомогою якого оцінюється володіння базовою французькою мовою. Сертифікат діє впродовж 2-х років.

Ви все ще замислюєтеся над тим, чи потрібні Вам міжнародні іспити? Не варто! Вивчайте іноземні мови і підкріплюйте свої знання міжнародними сертифікатами.

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Відвідайте наш блог

Солодко-гірка мова любові

13.02.2019|

Ви ще не підписали валентинку? Ви переконані, що після стількох років сказані вже всі ніжні

ЯК ПЕРЕКЛАСТИ ЗВУК?

21.12.2018|

  Кожен аж пнеться бути дотепним. - О - риг – риг ... [...] -

Слово як зброя

21.08.2018|

Запитайте дитину, нащо нам потрібна мова, і ви отримаєте відповідь на кшталт «щоб розмовляти» або

УСІ ЗАПИСИ
Loading...