НОСТРИФІКАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ

Нострифікація – процедура визнання отриманих за кордоном документів про освіту дійсними в Україні. Потрібна, якщо ви навчалися за кордоном, але плануєте продовжити освіту або працювати за фахом в Україні!

Замовляйте нострифікацію документів про освіту в центрі іноземних мов “EVEREST”! Маєте запитання? Просто натисніть “Отримати консультацію”!

Отримати консультацію
Замовити

Чому обирають нас

Гарантія
Гарантуємо надійність та конфіденційність
Швидкість
Виконуємо замовлення в найшвидші строки
Результат
Опрацювали понад 1200 замовлень

Сьогодні значна кількість випускників українських університетів, академій та коледжів заклопотані процедурою нострифікації  своїх дипломів за кордоном. Водночас така ж проблема постає і перед українцями, які є випускниками іноземних вишів.

Що таке нострифікація?

Слово «нострифікація» складається з двох частин, знаючи переклад яких можна вже частково пояснити його зміст. Латинською мовою «noster» означає «наш», а «facere» – «робити». Відповідно, пройшовши нострифікацію людина автоматично стає «своєю» у колі місцевих магістрів, бакалаврів та усіх інших знавців своєї справи.

Нострифікація в Україні

Нострифікація в Україні надається державним підприємством “Інформаційно-іміджевий центр” при Міністерстві освіти і науки України.

Це процедура визнання іноземних документів про освіту, що здійснюється шляхом встановлення відповідності академічних, професійних прав та освітніх, освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про освіту (кваліфікацій) державним стандартам освіти України з метою забезпечення прав громадян, які здобули освіту в іноземних державах, на продовження освіти та професійну діяльність в Україні і здійснюється в індивідуальному порядку.

Іншими словами – це спосіб підтвердження документів про освіту, отриманих в іноземних країнах для майбутнього працевлаштування за фахом в Україні.

Етапи нострифікації в Україні

  • Перший етап – підготовка усіх необхідних документів. Не забудьте подбати про те, щоб копії були нотаріально завірені!
  • Другий етап – подача документів у Міністерство освіти і науки України, де вони проходять експертний аналіз у державному підприємстві «Інформаційно-іміджевий центр».
  • Третій етап – заключний етап, під час якого відбувається видача довідки, в якій зазначається рішення про еквівалентність вашого документу про освіту, виходячи із експертного висновку, що надається державним підприємством «Інформаційно-іміджевий центр». Можливим є не лише позитивний результат, але й результат у формі часткового визнання або повної відмови.

Також пропонуємо ознайомитись з процедурою під назвою “консульська легалізація“. Можливо у вашому випадку вона буде доречнішою.

Якщо ви бажаєте пройти процедуру у Львові без втрат дорогоцінного часу та власних нервів, не забувайте  той факт, що нострифікацію можна довірити фахівцям, які працюють у бюро перекладів. Не лише кваліфіковані перекладачі, а й нотаріуси прийдуть Вам на допомогу.

Не впевнені, чи потрібна Вам нострифікація диплому в Україні?

Тоді просто заповніть форму “Отримати консультацію”, чи залиште ваше замовлення!

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Відвідайте наш блог

Солодко-гірка мова любові

13.02.2019|

Ви ще не підписали валентинку? Ви переконані, що після стількох років сказані вже всі ніжні

ЯК ПЕРЕКЛАСТИ ЗВУК?

21.12.2018|

  Кожен аж пнеться бути дотепним. - О - риг – риг ... [...] -

Слово як зброя

21.08.2018|

Запитайте дитину, нащо нам потрібна мова, і ви отримаєте відповідь на кшталт «щоб розмовляти» або

УСІ ЗАПИСИ
Loading...