Не так давно у Вас з’явилась можливість навчатись не лише ефективно, але ще й цікаво та весело. З відкриттям Центру іноземних мов «EVEREST» у м. Дрогобич у 2014 році чимало батьків зробили правильний вибір на користь якісної освіти своїх дітей. Адже «EVEREST» – це кваліфіковані вчителі, цікаві уроки та захоплюючі цікавинки для дітей, а також зручний графік і доступні ціни для їх батьків.

Серед учнів «EVEREST» пощастило бути не лише діткам, але й дорослим – тим, які мають на меті бути успішними, розумними та сучасними. Лише наші учні мають чудову можливість обирати курс саме для себе:

  • Ви вивчаєте іноземну мову вузькопрофільного спрямування – обирайте індивідуальне навчання.
  • Напівіндивідуальне навчання – навчатись вдвох завжди цікаво.
  • Бажаєте навчатись, здобувати нових друзів, ділитись емоціями іноземною мовою – групові заняття підійдуть Вам найкраще.

 

perekladi_drogobich.jpg.pagespeed.ce.1

 

EVEREST – МОВНІ КУРСИ ТА ПЕРЕКЛАДИ В ДРОГОБИЧІ ТА ЛЬВОВІ

 

Центр іноземних мов «EVEREST» надає широкий спектр послуг, пов’язаних із іноземними мовами, а саме:

  • Письмові переклади
  • Усні переклади
  • Мовні курси

Переклади займають одну із значних й не менш важливих, аніж навчання іноземним мовам, ніш нашої діяльності. З нами Ваша освіта в руках кваліфікованих педагогів, а наші перекладачі відповідально та якісно виконають переклад Ваших документів. Потрібне нотаріальне засвідчення, апостиль, легалізація? – В Центрі іноземних мов «EVEREST» всі мовні послуги найвищої якості.

Детальну консультацію Вам нададуть адміністратори Центру у м. Дрогобич за адресою; вул. Жупна, 17, або у м. Львів за адресою: вул. Коперніка, 44.