Филиалы бюро переводов "EVEREST" в Украине
Переводы Телефон:
Курсы Телефон:

Филиалы бюро переводов "EVEREST"

Бюро переводов «EVEREST» начало свое существование с небольшого города во Львовской области. Поэтому мы знаем о недостаточном количестве специалистов по переводу в маленьких городах. Особенно, если речь идет о редких языках.

Именно поэтому мы начинаем активное удаленное сотрудничество с маленькими городами. Сотрудничать с нами выгодно и просто!

Почему выбирают нас

80000
Слов в месяц
Наша производственная
мощность - от 20 страниц текста в день
175
Переводчиков
23 штатных и более 150 внештатных переводчиков
100
Надёжность
Соблюдение сроков и двойной контроль качества
80
Комбинаций языков
Перечень языковых комбинаций постоянно уточняется и растёт

Отзывы

P3080023.JPG
Ігор Стецикевич
Мій син 3 роки відвідує ЦІМ «Everest»

Мій син 3 роки відвідує ЦІМ «Everest». З власного досвіду знаю, як важко самотужки вивчити іноземну мову. Мені надзвичайно подобається, як вміють зацікавити викладачі дітей, які прибігають після шкільних уроків і різноманітних гуртків. Різноманітні ігри, квести, перегляд фільмів і це все виключно на іноземній мові!

Mарія
Компанія
Ми живемо в час змін.

Ми живемо в час змін. Змінюється світосприйняття, переосмислюються пріоритети. Змін потребує і система освіти. Віддавши дитину в «Еверест», щиро радію за себе і за дитину. Навчання проводиться на сучасному, професійному рівні. Тут все продумано до деталей: відео матеріали, ігри, слухання текстів оригін. мовою і все це проходить в розкутій, веселій атмосфері. Такий підхід організаторів та вчителів школи дає дитині позитивну мотивацію до навчання. «Мені цікаво на уроках», «Я хочу йти на англійську» — говорить дитина, і я вважаю, що ці слова є найвищою оцінкою школи ЕВЕРЕСТ. «В англійську школу Еверест ходить моя Віка і знання здобуті там -це квиток в майбутнє»).

Посетите наш блог

АПОСТИЛЬ — БЕЗ ПРОБЛЕМ!

24.03.2017|

КАКИЕ ДОКУМЕНТЫ НУЖНО ДЛЯ ПОСТУПЛЕНИЯ В ВУЗ ЗА РУБЕЖОМ?

02.12.2016|

ЧТО ТАКОЕ АПОСТИЛЬ? ОТВЕТЫ НА ВСЕ ВОПРОСЫ!

23.11.2016|

В ситуациях, связанных с выездом граждан Украины за границу, возникают следующие вопросы: Что такое апостиль

ВСЕ ЗАПИСИ