Переможці конкурсів - Everest
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Переможці конкурсів

переможці конкурсу EVEREST

Дорогі наші колеги, клієнти, читачі і дописувачі блогу, друзі!

У кожної справи є свій початок. Сторінка, яку ви зараз читаєте, задумана як галерея переможців конкурсів центру іноземних мов “EVEREST”. Тому станом на сьогодні у ній знаходиться лише одне фото – першого переможця першого конкурсу. Самотнє, але найважливіше, оскільки перше!

Олександр Юрчишин, 24 роки, перекладач, переможець конкурсу “Стаття на 1000”.

“Все просто – конкурс знайшов мене сам, очевидно, він знав про одного із найбільших фанатів копирсань у мовах. За що йому велике “дякую!” Було цікаво! :)” (Олександр Юрчишин, Івано-Франківська обл.)

Враховуючи те, що Олександр народився і проживає в Івано-Франківській області, на його прохання ми перерахували грошову винагороду на банківську картку. Наше очне знайомство в будь-якому випадку обов’язково відбудеться і лише переноситься на більш зручний час.

Участь в конкурсі надихнула Олександра на подальшу співпрацю з командою „EVEREST“ в якості автора блогу. Ми раді вітати таке рішення і запрошуємо усіх наших читачів в найближчому майбутньому ознайомитися з новими статтями авторства Олександра Юрчишина.

Відвідайте наш блог

Інтерпретація словесного гумору як виклик для перекладача

22.08.2017|

"Світ без сміху – це похмуре та холодне місце" – казав герой американського мультиплікаційного серіалу

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

УСІ ЗАПИСИ