Професійний усний переклад за кордоном

Суворий
дрес-код

Обладнання
для перекладу

Професійні
усні перекладачі

Забезпечимо перекладачем для відрядження на такі мови

При зверненні  за 5 днів до проведення заходу ми зможемо гарантувати Вам добір професійного перекладача, який буде відповідати усім Вашим вимогам, з таких мов:

Англійська

Німецька

Італійська

Іспанська

Польська

Особливості усного перекладу за кордоном

Бюро перекладів «EVEREST» пропонує послуги усного перекладача не лише в Україні, але й за її межами. Існують тисячі ситуацій, коли Вам може знадобитися допомога перекладача: Ви збираєтеся найближчим часом у ділову поїздку у країну, мову якої Ви не знаєте, плануєте відвідати виставку, конференцію або діловий захід за кордоном, або ж хочете відвідати підприємство одного із Ваших партнерів або клієнтів за кордоном тощо, проте всі ці випадки об’єднує одне – необхідність в послугах професійного усного перекладача.

Команда Центру іноземних мов «EVEREST» складається з висококваліфікованих дипломованих професійних перекладачів із багаторічним досвідом, які допоможуть Вам подолати мовний бар’єр та впевнено почувати себе в чужомовному середовищі.

Також Ви маєте можливість замовити усний технічний переклад, адже в нашому штаті понад 175 усних та письмових перекладачів!

Переклад за кордоном – ціна відповідає якості!

Мова перекладу Ціна за 1 годину перекладу, грн
Англійська від 280 ЗАМОВИТИ
Німецька від 280 ЗАМОВИТИ
Іспанська від 300 ЗАМОВИТИ
Італійська від 300 ЗАМОВИТИ
Французька від 300 ЗАМОВИТИ
Польська від 350 ЗАМОВИТИ

Виконаємо навіть усні переклади за кордоном складних технічних тематик!

Бюро перекладів “EVEREST”професійно займається усними перекладами  понад 3 роки, в тому числі й перекладами за кордоном.

Замовляйте послуги перекладача для відрядження, достатньо лише натиснути “Замовити” та заповнити коротку форму. Виникли запитання? Зверніться за безкоштовною консультацією онлайн!