Професійний переклад телефонних переговорів

Суворий
дрес-код

переклад телефонних розмов

Обладнання
для перекладу

перекладач телефонних переговорів

Професійні
усні перекладачі

Виконуємо переклад телефонних переговорів на такі мови

За умови звернення за 5 днів до проведення заходу ми гарантуємо добір професійного перекладача, який відповідає Вашим вимогам, з таких мов:

Англійська

Німецька

Італійська

Іспанська

Польська

Як відбувається переклад ділових телефонних переговорів

Іноді коротка телефонна розмова приносить більше користі, ніж десятки електронних листів. Наші перекладачі допоможуть Вам швидко вирішити нагальні проблеми із закордонними партнерами, використовуючи мобільний зв’язок чи скайп.

Ви не втратите жодного зайвого дня на очікування відповіді поштою. Ефективність особистого спілкування важко переоцінити!

Зазвичай передбачити хід телефонної розмови досить важко. Якщо порівняти з семінаром, де перекладач хоча б приблизно знає, про що буде йти мова. Тому перед замовленням перекладу телефонних переговорів підготуйте максимально вичерпний перелік  питань, які Ви плануєте обговорювати.

До речі, ми також пропонуємо переклад екскурсій у Львові, якщо Ви бажаєте запросити своїх бізнес-партнерів до рідного міста, ми радо допоможемо!

Переклад телефонних переговорів – ціна відповідає якості!

Мова перекладу Ціна за 1 годину перекладу, грн
Англійська від 280 ЗАМОВИТИ
Німецька від 280 ЗАМОВИТИ
Іспанська від 300 ЗАМОВИТИ
Італійська від 300 ЗАМОВИТИ
Французька від 300 ЗАМОВИТИ
Польська від 350 ЗАМОВИТИ

Виконаємо професійний переклад телефонної розмови!

Бюро перекладів “EVEREST” вже понад 3 роки професійно займається усними перекладами, зокрема й перекладами телефонних переговорів.

Щоб замовити у нас послуги перекладача для телефонної розмови, достатньо натиснути кнопку “Замовити”та заповнити коротку форму.

Виникли запитання, зверніться за безкоштовною консультацією до наших менеджерів!