Професійний усний технічний переклад

Суворий
дрес-код

Обладнання
для перекладу

Професійні
усні перекладачі

Виконуємо усний технічний переклад на такі мови

За умови звернення за 5 днів до проведення заходу ми гарантуємо добір професійного перекладача, який відповідає Вашим вимогам, з таких мов:

Англійська

Німецька

Італійська

Іспанська

Польська

Як відбувається усний технічний переклад

Переважно усний технічний переклад відбувається наступним чином: іноземний спеціаліст пояснюючі технічні моменти робить паузу після кожного речення, а перекладач під час цих пауз, здійснює усний технічний переклад почутого для аудиторії (послідовний технічний переклад).

Усний технічний перекладач центру іноземних мов «EVEREST» працює з виїздом на Ваше підприємство по Львівській області. Він потурбується про те, щоб запуск Вашого обладнання відбувся в найкоротші строки і без непорозумінь.

Також Ви маєте змогу замовити інші види усного перекладу, адже в нашому штаті понад 175 усних та письмових перекладачів, кожен з них відповідає за певний вид перекладу!

Усний технічний переклад – ціна відповідає якості!

Мова перекладу Ціна за 1 годину перекладу, грн
Англійська від 280 ЗАМОВИТИ
Німецька від 280 ЗАМОВИТИ
Іспанська від 300 ЗАМОВИТИ
Італійська від 300 ЗАМОВИТИ
Французька від 300 ЗАМОВИТИ
Польська від 350 ЗАМОВИТИ

Виконаємо навіть усні переклади складних технічних тематик!

Бюро перекладів “EVEREST” вже понад 3 роки професійно займається усними перекладами, в тому числі й усними технічними перекладами.

Щоб замовити послуги технічного перекладача, достатньо натиснути “Замовити” та заповнити коротку форму. Якщо у Вас залишились запитання, замовляйте безкоштовну консультацію!