Переклад паспорта у Львові, переклад паспорта на англійську
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Переклад паспорта Львів

Виконуємо переклад паспорта з нотаріальним засвідченням!

Паспорт це офіційний юридичний документ, який посвідчує особу власника паспорта та країну громадянства. Зазвичай паспорт розглядається як міжнародний проїзний документ.

Проте не завжди достатньо просто мати паспорт для того, щоб перебувати або здійснювати юридичні дії в іноземній країні.

Досить часто потрібно надати переклад паспорта.

Бюро перекладів “EVEREST” виконає нотаріальний переклад паспорта на більшість мов!

Залишайте замовлення онлайн або замовляйте безкоштовну консультацію!

Отримати консультацію
Замовити

Чому обирають нас

80000
Слів в місяць
Наша виробнича
потужнicть - від 20 сторінок тексту в день
175
Перекладачів
23 штатних і більше 150 позаштатних перекладачів
100
Надійність
Дотримання строків та подвійний контроль
за якістю
80
Мовних комбінацій
Перелік мовних комбінацій постійно уточнюється та зростає

Терміновий переклад паспорта у Львові

В багатьох випадках переклад особистого документа, що посвідчує особу та її громадянство може бути також необхідним для здійснення певних юридичних дій на території іноземної держави, наприклад, для:

  • в’їзду;
  • навчання;
  • працевлаштування;
  • укладення шлюбу в іноземній державі.

Іноді урядові та міграційні служби вимагають переклад паспорта у випадках, коли офіційна мова країни не є основною мовою паспорта або ж використовується інша абетка, як наприклад у Лівії, яка вимагає переклад арабською мовою для в’їзду у країну, незалежно від того чи Ваш паспорт дійсний та чи наявна необхідна віза. Переклад паспорта на англійську – найбільш затребувана  послуга нашого бюро.

Терміновий переклад паспорта виконується до 4-х робочих годин

Як замовити переклад

перевод паспорта с нотариальным заверением

ВІДПОВІДЬ МЕНЕДЖЕРА

срочный перевод паспорта

ПЕРЕДОПЛАТА

нотариальный перевод паспорта

ОТРИМАННЯ ПЕРЕКЛАДУ

Переклад паспорта з нотаріальним засвідченням!

Більше того, вимагається не просто переклад, а офіційний переклад. Вам може здатися, що перекласти паспорт не так вже й важко і Ви самі зможете це зробити, проте така думка неправильна, оскільки вимагається точний та вірний офіційний засвідчений нотаріусом переклад, виконаний дипломованим перекладачем.

З одного боку, здається, що це звичайна рутинна робота, але тонкощів вистачає і тут: можна замовити переклад лише основних паспортних сторінок, але найчастіше доводиться робити переклад всього документа – від першої сторінки до останньої. Готовий нотаріальний переклад паспорта підшивають або до його ксерокопії, або до копії, яка  вже побувала в руках нотаріуса. До оригіналу документа переклад, згідно з правилами, не підшивається. Для виконання перекладу оригінал паспорта не потрібен – цілком вистачає його ксерокопії. А ось при нотаріальному завіренні необхідні як копія, так і оригінал документа.

Також у деяких випадках вимагається апостиль паспорта, наприклад: якщо Ви збираєтеся:

  • відкрити банківський рахунок;
  • відкрити компанію;
  • укласти договір;
  • викликали до суду в іноземній державі.

Варто зазначити, що переклад офіційних документів – справа дуже серйозна. Мають значення абсолютно всі дрібниці: будь-яка неправильно записана буква або цифра анулює легальність документа. Тому замовляйте послугу у фахівців, які відповідально підходять до своєї роботи та мають великий досвід у подібних справах. Переклад, замовлений в професійному бюро, значно заощадить вам час, гроші і нерви.

Апостиль на паспорті

Апостиль на паспорті проставляється в Міністерстві Юстиції.

Проте, на оригіналах документів, що посвідчують особу, таких як паспорт, пенсійне посвідчення і т.д., апостиль не ставиться, а лише на їх нотаріальній копії.

Тому спочатку робиться нотаріальна копія (нотаріус копіює і підшиває всі сторінки паспорта та засвідчує їх), тоді проставляється апостиль і лише після цього виконується переклад паспорта та апостилю і засвідчується нотаріально.

ЦІМ “EVEREST” подбає про те, щоб у Вас не виникло жодних проблем під час перебування в іноземній державі та якісно виконає послуги із апостилювання, перекладу та нотаріального засвідчення Вашого документа.

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

IMG_20170210_210205_592 (1).jpg
Андріїшин Святослав
учень 4-Б класу
Було б так у школі як в Евересті!

Я Святослав, мені 9 років. Я не дуже люблю вчитися, але в Евересті мені подобається, тому що не задають домашнє, якщо добре відповідаєш дають наклейки (у мене їх вже 39 ). Вчителі дуже добрі, вони ніколи не сварять. В Еверест я ходжу на англійську від літа, але багато пропустив, тому що ламав ногу два рази. Мені подобається біля Евересту територія з лавочкою і газоном. Класи теж гарні, тільки на другому поверсі трохи холодно. А ще добре, що в гардеробі, якщо впаде куртка, то по ній ніхто не ходить, а піднімають і вішають. Діти веселі та ввічливі, а пані Оксана, що сидить при вході, завжди привітна і все пояснює. Приміщення гарно прикрашене, а якщо прийшов швидше і чекаєш на урок, включають мультик. Було б так у школі як в Евересті!!!

6fea9620.jpg
Файфер Анастасія
“EVEREST” – більше ніж курси для вивчення англійської мови

Центр іноземних мов “EVEREST” – це більше ніж курси для вивчення англійської мови. Це дім, де завжди панує атмосфера затишку, комфорту та чудового настрою. Англійська мова – ключик до успіху, свободи спілкування в світі та універсальний спосіб комунікації. Недарма ж сказано: ‘Don’t judge a book by it’s cover’. Я пам’ятаю день, коли вперше переступила поріг класу, звідки і почалося моє занурення у пізнання англійської мови. Вже з першого заняття я зрозуміла, що це те, чого мені так не вистачало в житті і куди хочеться повертатися знову і знову. Викладацький склад курсів ідеально підібраний. Легко помітити професіоналізм та відповідальність цих людей, які не просто роблять справу, яку вони люблять, а по-справжньому живуть нею. Комунікація між вчителями та учнями добре налагоджена, переважають доброзичливі та привітні стосунки. Навчання тут ефективне та цікаве, приносить не лише задоволення, але й відмінний результат, породжує бажання вчитися та вдосконалювати свої вміння. Відмінна організація навчального процесу, а методика навчання адаптована під кожного учня.

Відвідайте наш блог

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

Краса в німецькій мові: чи є вона?

31.07.2017|

МОВНА ЕСТЕТИКА І МЕНТАЛЬНІСТЬ Що таке краса? Абстрактне філософське поняття естетики, психології, культури та інших

УСІ ЗАПИСИ