Загальний курс польської у Львові, курс загальної польської
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Загальний курс польської мови

Загальний курс польської мови – це спеціально розроблена програма, яка всебічно охоплює частини мови, що стосуються:

 • побутового життя;
 • роботи;
 • спілкування в соціальних мережах;
 • спілкування в польськомовному середовищі;
 • подорожей;
 • навчання у вищих навчальних закладах.

З перших кроків навчання, викладачі загального курсу польської мови, допомагатимуть вам досягти тих результатів, на які ви розраховвуєте.

Курси польської мови “EVEREST” – найкращий вибір для вас та Вашої дитини!

Вивчай польську разом з EVEREST!
Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Переваги загального курсу з польської

З перших кроків навчання, викладачі загального курсу польської мови, допомагатимуть вам досягти тих результатів, на які ви розраховуєте. Основний акцент завжди робиться на якісні знання та майстерне використання польської мови. При комплексному підході у вивченні граматики та лексики практичні вправи будуть домінувати над теорією.

 • висококваліфікований педагогічний колектив;
 • матеріал, близький до практичного використання і реалій життя;
 • психологічне орієнтування на досягнення успіху;
 • унікальна система навчання, розроблена на сучасних досягненнях лінгвістики;
 • безліч випускників нашого центру, які досягли успіхів.

Всі матеріали, за якими ми навчаємо, схвалені Міністерством освіти і науки України. А художня література – це класика визнаних у всьому світі авторів.

Вивчай польську разом з EVEREST!

Почни вже сьогодні!

записатися

Як відбувається навчання польської мови 

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

Особливості загального курсу польської мови

Програма вміщує в себе:

 • діалоги;
 • вправи в ігровій формі;
 • робота в парі або з групою;
 • читання і обговорення прочитаного;
 • письмові завдання з правопису;
 • усні вправи з миттєвого перекладу;
 • збільшення словникового запасу.

Метою навчання є:

 • підвищення загального рівня знання польської мови;
 • подолання мовного бар’єру;
 • засвоєння граматики;
 • аудіювання;
 • розвиток розуміння розмовної мови та миттєвого перекладу.

Вартість загального курсу польської

Одне заняття базового курсу польської мови коштує зовсім недорого. Окрім того ми пропонуємо безкоштовне тестування для встановлення рівня знань. Тест доступний всім, хто побажає його пройти і не зобов’язує вас навчатися в нашій школі. Більш того, з результатом тесту ви можете впевнено претендувати на навчання в будь-якому іншому навчальному центрі (якщо показали необхідний рівень для обраного закладу).

Якщо ви розгубилися і не знаєте, з чого почати, щоб швидко добитися бажаного результату, наш викладач-консультант допоможе вам підібрати напрямок в загальному курсі, визначивши слабкі і сильні сторони вашої польської.

Якщо ви плануєте займатися онлайн, то ваші заняття можуть проходити у зручний для вас час та у зручному місці. Дізнайтесь більше на сторінці “польська по скайпу”.

Вартість загального курсу польської мови може відрізнятись в залежності від кількості занять, які знадобляться для досягнення необхідного мовного рівня.

Що дає вивчення польської?

Ми пропонуємо вчитися в групах або індивідуально, онлайн або факультативно.

Кількість учнів у групі не перевищує 6 осіб, що є оптимальним, оскільки у вчителя зникає завдання підводити під спільний знаменник успішності великий клас.

З малою кількістю учнів можна приділити час кожному, а також легко поділити колектив на пари для здобуття та закріплення навичок ведення бесід та вільного висловлювання думок.

Індивідуальні заняття з учителем завжди адаптуються під учня і його особисту здатність засвоювати матеріал.

Словниковий запас збільшується стрімко саме завдяки техніці запам’ятовування і постійній мовній взаємодії з викладачем. Учень бачить, як пише, читає, вимовляє, перекладає учитель – і орієнтується лише на правильний приклад.

Якщо учні відчувають труднощі в тій чи іншій темі, педагог в будь-який час готовий допомогти і проконсультувати студента.

Записатись на курс

Інші навчальні курси з польської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Мар'яна Павлюк
Розвиток та успіх разом з “EVEREST”

“EVEREST” для нашої родини став невід’ємною частиною життя. Моя донечка навчається тут другий рік. Заняття відвідує з величезним задоволенням, адже у школі панує дружня атмосфера та індивідуальний підхід до кожного учня. Викладачі професіонали своєї справи, креативна і цікава методика навчання робить кожен урок веселим і активним. Підручники та зошити, якими забезпечують кожного учня інформативні та доступні, з матеріалом легко працювати. Для нас, батьків, усміхнена і щаслива дитина з великим бажанням вивчати англійську мову і позитивними результатами – кращий доказ успішної та якісної роботи мовної школи. Дякуємо всій команді “EVEREST” за вклад у розвиток наших дітей, бажаємо процвітання і досягнення нових висот!!!!!

DSC_6516.jpg
Оксана
ПП
Вгору з “EVEREST’ом”

Зовсім нещодавно у нашому маленькому провінційному містечку з’явилась мовна школа «EVEREST», яка стала конкурентом приватним репетиторам. Деякі люди скептично ставились до такої «новинки», але я вирішила ризикнути і записала сина на курси англійської мови. І ще жодного разу ми про це не пошкодували! У сина з’явилося бажання вчити англійську, яке в нього свого часу відібрала школа. Вдале комбінування навчання і гри, комфортна атмосфера та метод викладення матеріалу дали бажаний результат. Уже за два місяці Віталік почав отримувати кращі оцінки на уроках з англійської мови, хоча теми на курсах не дублювали шкільну програму. Вчителька була подивована тим, як він легко і змістовно відповідає. Домашні завдання він виконував самостійно, використовуючи здобуті на курсах знання. Водночас розвивалась і мовна школа: TV-club, вечірки з нагоди іноземних свят (наприклад, Halloween), уроки з іноземцями, мовний літній табір… Такі різноманітні шляхи вивчення і покращення мови не лише мотивують, але і дають безцінний досвід. Загалом, і я, і мій син надзвичайно задоволені якістю викладання у школі. Хочеться підмітити, що назва «Еверест» дуже символічна – бо саме до найвищої вершини варто прагнути кожному учню у вдосконаленні своїх мовних навичок. Найвищого росту бажаю також школі, щоб вона безнастанно розвивалась і реалізовувала нові та цікаві методи вивчення на практиці!

Відвідайте наш блог

Інтерпретація словесного гумору як виклик для перекладача

22.08.2017|

"Світ без сміху – це похмуре та холодне місце" – казав герой американського мультиплікаційного серіалу

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

УСІ ЗАПИСИ