TV-Club польською мовою Львів | EVEREST
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

TV-Club польською мовою Львів

Курси польської мови “EVEREST” – найкращий вибір для Вас та Вашої дитини!

 • Любите дивитися фільми, проте у вас виникають проблеми при їх перегляді мовою оригіналу?
 • Хочете розвивати свої навички сприйняття польської мови на слух?
 • Бажаєте цікаво та корисно провести свій час у колі однодумців, які також прагнуть удосконалювати вивчення польської мови, дивлячись фільми без перекладів на українську чи російську мови?

Центр іноземних мов “EVEREST” у Львові (та у Дрогобичі) пропонує відвідувати польський TV club для учнів нашого центру.

З нами перегляд будь-якого фільму чи мультфільму пройде для вас легко, невимушено та захоплююче!

 

Знижка -20% (діє до 31.10.2016 року)
Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Переваги TV club польською мовою

Вивчення польської мови (як і будь-якої іншої іноземної мови) завдання не з легких. Кожен, хто вивчає польську мову рано чи пізно опинявся в такій ситуації, коли ані регулярне відвідування занять, ані ретельне виконання усіх домашніх завдань, ані ваші непогані знання граматики не допомагали вам при бажанні переглянути фільм мовою оригіналу.

Ви запускаєте польськомовний фільм і розчаровуєтеся, адже нічого не можете розібрати. Однак не варто опускати руки і припиняти подальше вивчення польської мови!

Перегляд кіно та серіалів мовою оригіналу – це один з найпростіших та найпопулярніших способів вивчення та вдосконалення іноземної мови, і у ньому є дуже багато переваг, адже:

 • у вас є можливість почути живу сучасну мову та сповна відчути емоції та інтонації акторів;
 • ви розвиваєте свої навички сприйняття польської мови на слух, що дуже важливо при вивченні будь-якої іноземної мови;
 • ви відчуєте мелодику та ритм мови, одночасно виділяючи окремі слова і запам’ятовуючи їх;
 • фільми дозволяють поліпшити вимову та розширити словниковий запас;
 • ви маєте змогу отримувати задоволення від перегляду і при цьому вивчаєте особливості іншої культури.

ЗНИЖКА 20% на навчання в групах

тільки до 31 жовтня

Отримати знижку

Як відбувається навчання англійської мови по скайпу

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

У ЦІМ “EVEREST” TV club відбувається один раз на тиждень – у суботу. Тривалість заняття – 120 хв. Перегляд фільму (чи мультфільму) відбувається на польській мові з субтитрами.

       У нашому центрі, здавалося б, звичайний перегляд фільму (або мультфільму), пройде цікаво та з великою користю для Вас! Наші викладачі щоразу:

 • готують додаткові завдання по кожному запропонованому фільму (чи мультфільму) на польській мові;
 • дають Вам можливість висловити свої думки та поділитися враженнями щодо того чи іншого фільму (мультфільму) під час його обговорення;
 • дадуть відповідь на будь-які запитання, які у Вас виникнуть щодо сюжету;
 • запропонують Вам coffee-break, де Ви зможете насолодитися чашкою гарячого чаю та смачним печивом, не відриваючись від перегляду.

Відвідуючи польський TV club у Центрі іноземних мов “EVEREST” у Львові (та у Дрогобичі), Ви дуже скоро помітите Ваші перші успіхи і зрозумієте, що все-таки дивитися фільми в оригіналі набагато краще! Крім того не забувайте, що  при правильному підході до перегляду польськомовних фільмів чи мультфільмів, гарантується швидкий ефект розпізнавання іноземних слів, фраз і діалогів у повсякденному житті. До того ж, в кінцевому підсумку Ви отримаєте не тільки прогрес в мові, але ще і добрі знання культури і традицій країн, мову яких Ви вивчаєте!

Записатись на курс

Інші навчальні курси з польської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

^4CDB8BF1364D10060C581AA93B561867EA083FE8A02D5D5C58^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Алла Урбанович
Школа сьогодення і перспективи майбутнього

Мій син відвідує «Еверест» вже понад 2 роки. За цей час я жодного разу не пожалкувала, що віддала його саме сюди. В школу потрапила зовсім випадково, натрапивши на вивіску про переклад документів. Узгодивши свої питання по документації зацікавилась навчанням. Достатньо було переступити поріг, щоб упевнитися в тому, що це чудове місце якісного вивчення мови. Приємно мене зустріла адміністратор пані Оксана та керівник мовної школи Леся Олександрівна. Вони мене і проінформували. Я була приємно вражена європейським рівнем бесіди, поясненням на всі мої запитання. Мій син з великим задоволення відвідує школу. Якщо раніше від слів «англійська мова» він нервував та насуплювався, то в цю школу біжить без запізнень. З’явилось бажання та стимул до вивчення англійської мови. Еверест – це школа, яка створена як і для дітей так і для дорослих Тут завжди затишно і комфортно, де тебе зустрічають і проводжають посмішкою, а на уроках панує любов і злагода. Викладачі справжні знавці своєї справи, які знають як правильно донести матеріал, щоб він був цікавим і запам’ятався надовго, і щоб учням хотілось прийти ще і ще… Тут працюють люди, до яких хочеться повертатися знову і знову. В хорошу погоду, в погану, в зливу і сніг. Ти приходиш сюди і забуваєш про все. Занурюєшся у англомовне середовище позитивних людей, які переповнюють аудиторії та виходиш звідти абсолютно оновлений і розумово і духовно. Велика подяка всім педагогам, які працюють в даній школі за їх працю, тепло і доброту, яку вони віддають нашим дітям. Це колосальна підготовка до уроків, використання різних методів: індивідуальний підхід до кожної дитини, вміння налагодити правильні взаємини з дітьми, приємна посмішка та спокійна обстановка. Надзвичайно швидко й коректно реагують на будь-які недоліки, зауваження, тісно співпрацюють з батьками. Дякую колективу «Еверест» за професіоналізм і надані послуги Хотілося б відзначити роботу адміністрації, яка завжди швидко і ефективно вирішує будь-які організаційні питання. Дякую за хороший настрій і якісну роботу усього колективу. Всім бажаючим рекомендую відчути теплий подих стін та затишок цієї школи. Для вивчення і покращення рівня іноземної мови — «Еверест» найкраще місце, яке ви можете обрати. Низький уклін керівникам за те, що дали можливість побачити та відчути, яка має бути школа європейського рівня. Вдячна за всі продумані та проведені батьківські збори, відкриті уроки, консультації, онлайн-уроки. Бажаю працівникам цього закладу здоров’я, наснаги, натхнення і творчих успіхів. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію дітям на подальший розвиток.

image-427a578b64df0e42d6b718fa9f9c115c4eca6fe950290e1664ee2356eb23a253-V.jpg
Мар'яна
Дякую, що Ви є!!!

Дякую, що Ви є!!! Гарна школа, чудова внутрішня атмосфера, затишні класи, завжди усміхнені і привітні вчителі, які знають свою справу. Дають гарні знання і мають свій підхід до кожного учня. Ми задоволені, дитина охоче відвідує заняття. Рекомендуємо!!!

Відвідайте наш блог

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

Краса в німецькій мові: чи є вона?

31.07.2017|

МОВНА ЕСТЕТИКА І МЕНТАЛЬНІСТЬ Що таке краса? Абстрактне філософське поняття естетики, психології, культури та інших

УСІ ЗАПИСИ