Репетитор польської мови Львів, репетитор з польської мови у Львові
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Репетитор польської мови Львів

Послуги репетитора з польської мови – це один з найефективніших видів навчання, який підходить усім без винятку.

На таких заняттях увага викладача сконцентрована виключно на одному учневі, усі його зусилля спрямовані на те, щоб знайти підхід до конкретної особистості.

Вчитель особисто розробляє програму для кожного учня і поступово напрацьовує необхідну швидкість засвоєння матеріалу. До того ж, репетитор оптимізує навчальну програму згідно з особистим графіком учня, щоб уникнути перенавантажень.

Обирайте послуги нашого репетитора з польської мови у Львові – і Ви зрозумієте, що таке насправді продуктивне навчання для успішної кар’єри.

Курси польської мови “EVEREST” – найкращий вибір для Вас та Вашої дитини!

Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Послуги репетитора з польської мови: переваги

Окрім вищезазначених переваг, є ще й такі аспекти, як поглиблене вивчення граматики, спеціалізованої лексики.

На індивідуальних заняттях з польської мови є можливість приділити особливу увагу кожному з цих аспектів. Вчитель обговорює і викладає виключно той матеріал, який необхідний учневі, а не те, чого вимагає шаблонне навчання.

Найголовніше, щоб сам учень отримував задоволення від процесу навчання.

Репетитор з польської мови – це, насамперед, довірливі відносини. Чим більше учень довіряє своєму репетитору, тим якісніше відбувається процес навчання, а матеріал засвоюється набагато ефективніше.

Це дозволяє учневі самостійно регулювати процес навчання та самому обирати тему для наступного заняття. Завдяки цьому ретельно опрацьовуються усі слабкі місця, що робить заняття ще більш цікавими та ефективними.

До того ж, у нас ви зможете придбати ту кількість занять, яка необхідна саме вам. У випадку, якщо ви не плануєте поглиблено вивчати польську мову, – ви можете оплатити один або декілька уроків. Якщо ви вже спробували і маєте намір продовжити навчання, то ми з радістю запропонуємо адаптований для Вас курс, без націнки за індивідуальний підхід.

Така гнучка система також дуже зручна, якщо ви маєте сумніви щодо навчання у нас. Адже вам не обов’язково сплачувати за навчання на півроку вперед, як цього зазвичай вимагають стандартні мовні школи.

ЗНИЖКА 20% на навчання в групах

тільки до 31 жовтня

Отримати знижку

Як відбувається навчання англійської мови по скайпу

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

Особливості послуг репетитора з польської мови

Індивідуальний підхід це також урахування побажань самого учня та того, чого він хоче досягнути. Враховуються:

  • спеціалізація,
  • діяльність,
  • вже набуті знання,
  • актуальність знань.

Також в процесі навчання застовуються тематичні ігри, за допомогою яких можна змоделювати обставини діалогу.

Після цього визначається напрямок професійного або ділового розвитку мови, в який може бути включено додаткові матеріали з бізнес-лексики, ділового етикету, основ ділової переписки тощо.

Ви маєте можливість обрати спеціалізацію будь-якого професійного напрямку.

Ми володіємо широким набором тематичних матеріалів, які допомагають якомога швидше засвоїти матеріал.

Репетитор з польської мови перш за все підлаштовується до вимог учня, тобто відповідає всім необхідним вимогам.

Що дає вивчення польської?

Наш центр навчання надає унікальну можливість отримати найбільш повні та якісні знання за прийнятною ціною.

Ми доведемо вам, що навчатися – це легко і приємно, до того ж, ще й продуктивно.

Ми беремо оплату не більше тої, яку бере звичайний репетитор, а допоможемо набагато якісніше. Ціна за кожний урок незмінна, але якщо ви внесете оплату відразу за весь курс, то ми надамо вам вагому знижку.

Вивчення польської мови з репетитором лише спочатку потребує вкладень, але згодом здобуті знання, застосовані на практиці, неодмінно будуть сприяти значному прибутку та успіху у справах!

Записатись на курс

Інші навчальні курси з польської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

еверестттттттттттттттттттттттттттттттт.jpg
Христина Ганяк
Мені подобаються уроки англійської мови

Мені подобаються уроки англійської мови у центрі іноземних мов “EVEREST”, оскільки завдяки їм я підвищую рівень своїх знань. На мою думку, центр іноземних мов “EVEREST” є найкращим місцем для того, щоб досконало вивчити англійську мову, такий висновок я зробила з наступних причин: 1 чудові викладачі; 2 ясність і доступність викладу матеріалу; 3 прекрасна невимушена атмосфера; 4 особистісний підхід до кожного; 5 відповідальність і відкритість всіх працівників школи Тут дуже хороші вчителі, які дбають про дітей, приділяють їм велику увагу, дають високий рівень знань. Після занять у цій школі відчутно покращився мій рівень граматики. З радістю ходжу на уроки, бо тут завжди цікаво. Навчання подобається тим, що програма курсу дуже різноманітна.

ZNA8NpZiJOE.jpg
Тренчук Святослав
Неможливо уявити сучасне життя без

Неможливо уявити сучасне життя без знання англійської мови. Загально відомо, що ця мова є однією із офіційних у багатьох країнах світу. Світ багатомовний. Це добре, коли є таке різноманіття, бо стільки ж маємо культур. Але для спілкування і обміну інформацією потрібне щось універсальне. Англійська мова, на мою думку, є мовою об’єднання, бо кожна друга людина світу знає її. Вивчаючи мову у загальноосвітніх школах, я не досяг таких результатів, як у ЦІМ “Everest”, всього за півтора року. У школі працюють справді висококваліфіковані вчителі, які навчають не тільки граматики, але й дають можливість пізнати багатство лексики англійської мови. Особливо усне мовлення покращується від спілкування з носієм англійської мови Келлі. Оскільки ці заняття безкоштовні та різноманітні у тематиці, до нього приходять майже всі учні Евересту. В україномовному суспільстві важко досконало вивчити мову. Щоб ми змогли вільно володіти мовою, сприймаючи її на слух, у ЦІМ “Everest” існує факультатив “TV Club”, де ми дивимося фільми мовою оригіналу. Для кращого розуміння у фільмах є субтитри англійською мовою. Я рекомендую навчання у ЦІМ “Everest” усім, хто бажає не тільки вивчити мову, а й поглибити свої знання, оскільки тут можуть навчатися і діти п’ятирічного віку, і старше покоління.

Відвідайте наш блог

Impossible is Nothing: Переклад і реклама

11.10.2017|

Одного разу, прогулюючись магазинами, я звернула увагу на яскраву етикетку гелю для душу: Виробники продукту

Труднощі перекладу політиків

29.09.2017|

Чиїм голосом говорять світові лідери? Говорячи мовою програмування, не тільки професійна, а й кожна мова

  • бюро перекладів
Про спеціалізований переклад замовникам і виконавцям

15.09.2017|

Про те, що таке переклад, ми дізнаємося принаймні на першому уроці іноземної мови. Проте наші

УСІ ЗАПИСИ