Польська по скайпу (skype), вивчення польської по скайпу
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Польська мова по скайпу

Польська мова по скайпу – це найпрогресивніший на сьогоднішній день спосіб навчання.

  • Хочешь выучить английский язык?
  • Времени катастрофически не хватает?
  • Как на счет обучения дома по skype?

 В якій би точці України не знаходилися, ви можете вчитися у нас і отримувати чудову освіту.

Заняття польською по скайпу відбуваються максимально комфортно і в той час, коли вам зручно. Ви маєте можливість складати гнучкий графік навчання безпосередньо з вашим персональним викладачем!

Курси польської мови “EVEREST” – найкращий вибір для Вас та Вашої дитини!

Знижка -20% (діє до 31.10.2016 року)
Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Польська онлайн по скайпу – ваш вибір!

Як відбувається навчання польської мови по скайпу:

  • залиште замовлення на сайті;
  • менеджер визначить Ваші потреби та підбере викладача;
  • узгодьте графік з викладачем та проходьте навчання;
  • після закінчення курсу здаєте невеликий іспит;
  • та отримуєте сертифікат.

Курси польської по скайпу – це економія часу на пошук хорошого викладача, а також Ви економите час на навчання, гроші на додаткові матеріали, підручники, гроші на транспорт… І все це завдяки системі навчання по скайпу.

Звичайно ж, у великій мірі навчання залежить від вашої самодисципліни.

Але регулярність – запорука успіху.

Все що від вас потрібно, це створити зручне місце в межах власної домівки. Викладач починає заняття не з домашнього завдання, а з дружньої бесіди.

Ми пропонуємо недорогі курси польської мови по скайпу в Україні.

Ціна на одне заняття завжди однакова. Отже все залежить тільки від того, наскільки швидко Ви сприймаєте нову інформацію. Але витрачені кошти досить вагомі, щоб вимагати від себе постійно вчитись та вдосконалюватись.

ЗНИЖКА 20% на навчання в групах

тільки до 31 жовтня

Отримати знижку

Як відбувається навчання англійської мови по скайпу

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

Вивчення польської мови по скайпу: одночасний розвиток письма й мови

Для того щоб вільно спілкуватися на побутові теми польською мовою, вам знадобиться приблизно від 1 000 слів. Зазвичай на засвоєння такого обсягу йде близько півроку.

Наша техніка навчання дозволить засвоїти більший словниковий запас за менший час. Все завдяки тому, що, спілкуючись з викладачем, Ви і пишете повідомлення, і читаєте, і розмовляєте по мікрофону.

Індивідуальний підхід у нас – це не тільки спілкування один на один, а ще й розуміння того, на що людина здатна психологічно.

Найкращі вчителі вміють оцінити, скільки людина здатна вивчити за один раз, і ніколи не ставлять непосильних завдань. Наш колектив складається тільки з професійних викладачів вищої категорії, які вміють підібрати «ключики» до будь-якої особистості.

Що дає вивчення польської?

Якщо прочитати відгуки, то відразу стає зрозуміло, що вивчення польської онлайн – це дуже зручно.

Вчитель в реальному часі контролює процес і не дає завчити щось невірно.

До того ж, вивчене відразу ж використовується в розмові, що дозволяє закріпити знання на практиці.

Відгуки рекомендують наші курси польської по скайпу з професійною спрямованістю. Зараз дуже розвинені професійні області менеджменту, бізнесу та інформатики. У цих професіях своя термінологія і свої правила побудови розмови.

Заняття польською по скайпу надає можливість підібрати викладача вузької спеціалізації, а також сформувати групу для навчання з різних куточків України.

Такі заняття польською мовою по скайпу навчать вас не тільки загальноприйнятим правилам, а й тим мовним зворотам, які допоможуть вам почувати себе своїм у будь-якому середовищі професіоналів.

Польська мова по скайпу у нас – це серйозні знання, доступність і необмежені можливості вашого майбутнього!

Отримуйте безкоштовну консультацію на нашому сайті!

Записатись на курс

Інші навчальні курси з польської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

^4CDB8BF1364D10060C581AA93B561867EA083FE8A02D5D5C58^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
Алла Урбанович
Школа сьогодення і перспективи майбутнього

Мій син відвідує «Еверест» вже понад 2 роки. За цей час я жодного разу не пожалкувала, що віддала його саме сюди. В школу потрапила зовсім випадково, натрапивши на вивіску про переклад документів. Узгодивши свої питання по документації зацікавилась навчанням. Достатньо було переступити поріг, щоб упевнитися в тому, що це чудове місце якісного вивчення мови. Приємно мене зустріла адміністратор пані Оксана та керівник мовної школи Леся Олександрівна. Вони мене і проінформували. Я була приємно вражена європейським рівнем бесіди, поясненням на всі мої запитання. Мій син з великим задоволення відвідує школу. Якщо раніше від слів «англійська мова» він нервував та насуплювався, то в цю школу біжить без запізнень. З’явилось бажання та стимул до вивчення англійської мови. Еверест – це школа, яка створена як і для дітей так і для дорослих Тут завжди затишно і комфортно, де тебе зустрічають і проводжають посмішкою, а на уроках панує любов і злагода. Викладачі справжні знавці своєї справи, які знають як правильно донести матеріал, щоб він був цікавим і запам’ятався надовго, і щоб учням хотілось прийти ще і ще… Тут працюють люди, до яких хочеться повертатися знову і знову. В хорошу погоду, в погану, в зливу і сніг. Ти приходиш сюди і забуваєш про все. Занурюєшся у англомовне середовище позитивних людей, які переповнюють аудиторії та виходиш звідти абсолютно оновлений і розумово і духовно. Велика подяка всім педагогам, які працюють в даній школі за їх працю, тепло і доброту, яку вони віддають нашим дітям. Це колосальна підготовка до уроків, використання різних методів: індивідуальний підхід до кожної дитини, вміння налагодити правильні взаємини з дітьми, приємна посмішка та спокійна обстановка. Надзвичайно швидко й коректно реагують на будь-які недоліки, зауваження, тісно співпрацюють з батьками. Дякую колективу «Еверест» за професіоналізм і надані послуги Хотілося б відзначити роботу адміністрації, яка завжди швидко і ефективно вирішує будь-які організаційні питання. Дякую за хороший настрій і якісну роботу усього колективу. Всім бажаючим рекомендую відчути теплий подих стін та затишок цієї школи. Для вивчення і покращення рівня іноземної мови — «Еверест» найкраще місце, яке ви можете обрати. Низький уклін керівникам за те, що дали можливість побачити та відчути, яка має бути школа європейського рівня. Вдячна за всі продумані та проведені батьківські збори, відкриті уроки, консультації, онлайн-уроки. Бажаю працівникам цього закладу здоров’я, наснаги, натхнення і творчих успіхів. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію дітям на подальший розвиток.

IMG_20150926_221302.jpg
Олена Денис
ДМК, зав.форт.відділом
Smile of Satisfaction to Everest lessons))

Протягом 2,5 років наша донечка відвідує заняття з англійської мови у центрі іноземних мов Everest. До того мали тривалий досвід з іншими школами нашого міста, тому маємо можливість порівняти… Центр Everest – це достойне місце, яке володіє багатьма перевагами. Найперше: це абсолютно професійний вибір і підхід до методики викладання мови; наявність посібників високої якості (за які, до речі, в інших школах передбачена додаткова оплата…); уважне ставлення до кожного учня від адміністратора, викладача до керівників центром, відповідно і індивідуальний підхід до кожного; молодий і активний викладацький склад; використання на уроках аудіо відеоматеріалів, а також нестандартних методів-Skype уроки з носіями мови, TV club, а також велике досягнення, як на мене – це чудові літні уроки з Mr.Lukas; звичайно ж бонусом можна виділити і Батьківські збори і відкриті уроки для батьків))). А саме важливе – це результат, якого досягла наша учениця відвідуючи школу, а також її велике бажання вчити мову, яке розпалює наша чудова вчителька Мар’яна Ярославівна (це особливе побажання донечки згадати у відгуку про нашу вчительку). Переконуюсь у всьому вищенаписаному, оскільки після таких наших відгуків вже 4 наших однокласників відвідують центр іноземних мов Everest і усі залишаються задоволені результативним навчанням!

Відвідайте наш блог

Інтерпретація словесного гумору як виклик для перекладача

22.08.2017|

"Світ без сміху – це похмуре та холодне місце" – казав герой американського мультиплікаційного серіалу

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

УСІ ЗАПИСИ