Польська мова для дітей Львів, курси польської мови для дітей
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Курси польської мови для дітей у Львові

Групи дітей для вивчення польської мови формуються, виходячи з початкових знань, темпераменту, характеру, та, звісно, віку.

У нашій мовній школі існує поділ груп за такими віковими категоріями:

  • 5-6 років;
  • 7-9 років;
  • 10-14 років;
  • 15-17 років;
  • 18 та більше років (старші групи).

Курси польської мови “EVEREST” – найкращий вибір для Вас та Вашої дитини!

Знижка -20% (діє до 31.10.2016 року)
Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Відмінності нашого курсу польської для дітей

Навіть враховуючи цікаву методику викладання, дітям з часом набридає вчитись. І ми ведемо активну боротьбу з цим явищем. Запровадивши такі види занять як:

TV сlub – польською мовою: діти переглядають мультфільм, документальний або художній фільм польською мовою разом з викладачем. Після перегляду матеріалу ведеться обговорення або дискусія побаченого матеріалу.

Заняття з носіями мови. Інколи ми запрошуємо наших колег, викладачів з Польщі, для проведення занять з нашими учнями. Діти мають змогу почути мову з вуст носія, познайомитись з новими словами. Окрім того, методики викладання кожного вчителя є унікальними, оскільки базуються на власному досвіді. Це також сприяє досягненню несхожості та неповторності кожного заняття та допомагає уникнути рутини та одноманітності.

Літній мовний табір. Запроваджений для використання канікул з користю. В той час, коли інші діти забувають мову, наші учні вдосконалюють свої навички в невимушеній та цікавій атмосфері.

Якщо виходити з сучасних реалій, то іноземну мову доведеться рано чи пізно вивчити.

Починаючи навчання змалку, ви економите ще й кошти. Адже в молодому віці інформація засвоюється значно швидше!

Не зволікайте, та записуйте свою дитину на курси польської мови у Львові!

ЗНИЖКА 20% на навчання в групах

тільки до 31 жовтня

Отримати знижку

Як відбувається навчання англійської мови по скайпу

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

Особливості курсів польської мови для дітей

В нашому центрі іноземних мов працюють виключно викладачі, для яких робота з дітьми є не лише обов’язком, а й покликанням та задоволенням. Адже методика викладання польської мови для дорослих та дітей кардинально відрізняються. Улюблені дитячі заняття:

  • гратися;
  • співати;
  • танцювати.

Ми навчились поєднувати веселе з корисним та розробили унікальну методику навчання дітей польській мові. Викладачі ЦІМ “EVEREST” надають впевненості юним учням вже з першого заняття. Не лякаючи їх складними вправами та горами домашнього завдання.

Вже з перших занять курсу польської мови для дітей у Львові наші учні починають вимовляти перші слова та спілкуватись між собою польською мовою! Такий підхід мотивує та викликає бажання вчитися далі.

Як проходить навчання на курсах польської мови для дітей

Ми пропонуємо вчитися в міні-групах, адже це найсучасніший метод освоєння іноземної мови.

Групи складаються із максимум 6 учнів, що є оптимальним, оскільки у вчителя немає завдання підтягувати під спільний знаменник успішності великий клас. З малою кількістю учнів можна приділити час кожному, а також легко поділити колектив на пари для здобуття та закріплення навичок ведення бесід та вільного висловлювання думок.

Якщо учні відчувають труднощі в тій чи іншій темі, педагог в будь-який час готовий допомогти і проконсультувати студента.

Хочемо нагадати, що ии можете отримати безкоштовну консультацію та поставити всі запитання нашому менеджеру.

Записатись на курс

Інші навчальні курси польської мови

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Дяківнич Наталія
підприємець
Щиро дякую за важку працю

Щиро дякую за важку працю та віддану працю вчителів. Незважаючи на молодий вік двох засновників цього центру, вони зробили величезний вклад у розвиток наших дітей. Нехай Господь вам щедрою рукою за вашу ласку, за терпіння, своє надасть благословіння. В свою чергу я рекомендуватиму ваш центр своїм знайомим. Дякую.

IMG_8422.JPG
Кучерявий Володимир
Я і моя англійська.

Навчаючись у 8 класі, стараюсь заглянути у своє майбутнє, визначитись із професією. В моїх планах є оволодіння англійською мовою на рівні С2, можливо складатиму іспит IELTS (The International English Language Testing System) – це іспити для кандидатів старше 16 років, які бажають визначити свій рівень володіння мовою з метою подальшого навчання або працевлаштування в англомовних країнах світу: Австралії, Нової Зеландії, Канаді, Великої Британії. Знань, які дає програма у школі для успішної реалізації моїх планів, на жаль, недостатньо. Вивчаю англійську мову з 4 років, займався у групі, мав репетиторів. Під час літніх канікул, коли нікого з учнів вже не цікавить навчання, а тільки відпочинок, почув про літню школу ЦІМ Еверест. Це літо минуло в цікавих квестах, спілкуванні з цікавими людьми. Продовжити додатково вивчати англійську я вирішив власне тут. І легко, не помічаючи цього, разом з ЦІМ Еверест мені вдалося перейти на інший рівень вивчення англійської мови. Залишаюся вірним своїм першим почуттям і вірю, що колектив центру, їх принципи роботи допоможуть мені у досягненні моєї мети. Звичайно, попереду ще багато роботи, але на сьогодні мої знання оцінені центром на рівні А2 – В1. Бажаю всім охочим вивчити іноземну мову успіхів! І не забувайте, це клопітка робота для вас і вашого наставника, якого, я сподіваюся, ви знайдете в ЦІМ Еверест, як і я 😉

Відвідайте наш блог

Як обрати бюро перекладів, щоб не спіймати облизня?

15.12.2017|

  Чим більше пропозицій на ринку, тим важче вибрати справді якісний продукт. Особливо, якщо це

Ефективне саморедагування і вичитка перекладів

01.12.2017|

Переклад готовий, не вистачає редагування – ситуація, знайома чи не кожному перекладачеві. І хоча перекладач,

Що ми бачимо в дзеркалі мови?

07.11.2017|

Мова віддзеркалює взаємозв’язки людини з навколишнім світом, а «душа країни» відкривається як у народних піснях

УСІ ЗАПИСИ