Загальний курс англійської мови у Львові, загальна англійська
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Загальний курс англійської мови онлайн

Загальний курс англійської мови онлайн – це спеціально розроблена програма, яка розрахована на людей різноманітних інтересів та професій.

 • Мрієте мандрувати, отримати перспективну роботу, без проблем знаходити друзів у будь-якій точці світу, дивитись культове кіно мовою оригіналу?
 • Уявіть, наскільки яскравим стане ваше життя, коли ви будете працювати на новій крутій роботі, стажуватиметесь в перспективній Америці, зможете поїхати у відпустку до Лондона чи Дубліна, та чекатимете в гості друзів з Австралії.
 • Думаєте, це лише нездійсненні мрії?

Тоді курси англійської онлайн  від “EVEREST” – це саме те, що перетворить ваші мрії в реальність!

Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Ви щось колись вчили в школі, але зараз не пам’ятаєте нічого, крім «Ландан із зе кепітал оф Грейт Брітан»? Питання вивчення англійської стало як ніколи актуальним, проте ви втомилися від банальних та неефективних курсів англійської з розмитою програмою та не менш розмитим результатом?

Основним завданням наших методистів є підбір ідеального рівня та темпу навчання за курсом загальної англійської, результатом якого будуть ваші реальні знання, а не лише сертифікати.

Загальний курс англійської саме для вас!

Центр іноземних мов “EVEREST” пропонує:

 • методику яка навчить вас думати та говорити англійською;
 • матеріали, близькі до практичного використання в реальному житті;
 • психологічне орієнтування на досягнення успіху;
 • зрозуміле та послідовне навчання;
 • гарантовані результати після проходження курсу;

 

Всі матеріали, за якими ми навчаємо, ідеальні для людей, які бажають вивчати англійську із задоволенням.

Вивчайте англійську мову за допомогою Skype

Які ж переваги мають курси англійської онлайн?

 • Це доступно.

Якщо в школі вам не вдалось досконало вивчити англійську, записуйтесь на загальний курс англійської в ЦІМ «EVEREST», де провідні спеціалісти у доступній формі допоможуть вам, нарешті, зрозуміти теорію, яка викликала труднощі та страх у шкільні роки, а найголовніше як і де використовувати її на практиці.

 • Це ефективно.

Щоб осягнути загальний курс англійської, вам не доведеться витрачати одинадцять років. Програма, що всебічно охоплює базову теорію англійської, розрахована на короткий час. Менше ніж за 4 місяці ви навчитесь не тільки розбиратися в англійській граматиці, а й використовувати знання на практиці – у живому спілкуванні.

 • Це індивідуально

В офлайн режимі ви зазвичай займаєтесь у великій групі, де неможливо приділити достатньо уваги кожному учневі. Онлайн курси з англійської мови «Everest» – індивідуальні, на уроці присутні лише ви та викладач. В доступній формі та з цікавими прикладами викладач пояснюватиме те, що не буде зрозуміло саме вам.

 • Це економить час

Замість того, щоб витрачати по декілька годин ввечері на дорогу, прийдіть додому, відкрийте Skype та одразу занурюйтесь з викладачем «EVEREST» в англомовне середовище! Дорогоцінний час завжди приємніше провести вдома чи в компанії друзів, а не в міському транспорті.

 • Це економить гроші

Зазвичай, курси, що проходять в режимі офлайн, коштують більше: значних витрат вимагає приміщення, де проводяться заняття. Проте на курси англійської онлайн ціни доступні тому й конкурентні.

Не хочеться після важкого дня на роботі або навчанні їхати до іншої частини міста на урок? Хоч жити у великому місті дуже зручно, тут ми багато часу витрачаємо на дорогу, і тому цінуємо кожну годину. Не витрачайте по декілька годин на дорогу до освітнього центру – зверніть увагу на онлайн курси англійської «Everest»!

Зміни своє життя вже сьогодні!

Почни вивчати англійську з “EVEREST”!

Записатися

Чому слід обрати навчання саме в школі Everest, адже сьогодні є безліч курсів та викладачів, що пропонують свої послуги в сфері вивчення англійської мови?

Для цього є мінімум 5 вагомих причин, які ми зараз і обговоримо.

В основі програми лежить навчання через Skype, тобто живе спілкування з викладачем, яке не вимагає грошових та часових витрат на дорогу. Мова – це спілкування, і його не замінять ніякі буклети чи підручники.

Викладачі Everest не просто навчають, а застосовують продуману систему мотивації, що пробуджує інтерес та жагу до отримання знань.

Майже щодня в наш центр приходять зневірені люди, які після нашої «терапії» отримують віру в свої можливості та завершують курси з успіхом та знаннями, про що свідчать позитивні відгуки.

Англійська мова доступна для кожного – наша головна мета. Тому ціни на онлайн курси з англійської мови від Everest є максимально справедливими та посильними для кожного.

Записуйтесь на загальний курс англійської мови

Англійська – це мова, якою розмовляє майже увесь світ, і її знання подарує вам нові можливості. Ви давно обіцяєте собі почати вчити англійську, але постійно відкладаєте на потім? Обіцяєте собі почати займатися завтра, із понеділка, у новому році? Годі втрачати дорогоцінний час – розпочніть курс англійської мови онлайн просто зараз!

Чим скоріше ви почнете вивчати мову з викладачем, тим раніше для вас відкриються нові горизонти. Що ви отримаєте завдяки англійській?

 • Змогу подорожувати та спілкуватися. Хочете відвідати знамениту Оксфорд-стріт? Якщо знатимете англійську, почуватиметесь там як риба у воді!
 • Нових друзів. Ви зможете вільно спілкуватися в соцмережах . Завжди мріяли про друга за листуванням? Вивчіть англійську та знайомтесь із творчими людьми з різних кутків світу!
 • Шанс вчитися, стажуватися та працювати за кордоном. Хочете вступити до канадського, британського, американського вишу? Мрієте працювати за фахом в іншій країні? Вчіть англійську!

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

Вчитель із США Kelly Lucas ділиться своїми враженнями про мовну школу EVEREST.

Найкращий курс загальної англійської мови

Окрім того ми надаємо безкоштовне тестування для встановлення рівня знань.

Тест доступний всім, хто побажає його пройти і не зобов’язує вас навчатися в нашій школі. Більш того, з результатом тесту ви можете впевнено претендувати на навчання в будь-якому іншому навчальному центрі (якщо показали необхідний рівень для обраного закладу).

Якщо ви розгубилися і не знаєте, з чого почати, щоб швидко добитися бажаного результату, наш викладач-консультант допоможе вам підібрати напрямок в загальному курсі, визначивши слабкі і сильні сторони вашої англійської.

 

Вартість всього курсу залежить від обраної тривалості одного заняття.

Що дає вивчення англійської по загальному курсу?

Індивідуальні заняття з учителем завжди адаптовані під учня і його особисту здатність засвоювати матеріал. Словниковий запас збільшується стрімко саме завдяки техніці запам’ятовування і постійній мовній взаємодії з викладачем.

Учень бачить, як пише, читає, вимовляє, перекладає учитель – і орієнтується лише на правильний приклад.

Якщо учні відчувають труднощі в тій чи іншій темі, педагог в будь-який час готовий допомогти і проконсультувати студента.

Завершивши у нас загальні онлайн курси з англійської мови ви зможете говорити на поширені теми, читати кореспонденцію та книги англійською і просто почуватися комфортно в англомовному середовищі. Everest – це так само ефективно, як вивчення мови шляхом поїздки за кордон, тільки значно дешевше.

Запишіться на курси англійської «Everest», станьте на крок ближчими до заповітної мрії!

Записатись на курс

Інші навчальні курси з англійської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

image.jpg
Ірина Федорак
Відгук про ЦІМ “EVEREST”

“Як корабель назвеш, так він і попливе”, – згадується цитата з відомого мультика “Пригоди капітана Врунгеля”. Вдала на мою думку, надихаюча назва ЦІМ “EVEREST” виділяється на фоні інших шкіл з вивчення іноземних мов. Еверест або Джомолунгма (тиб. “Мати Всесвіту”) – найвища вершина земної кулі розташована в Гімалаях. А наш “EVEREST”, можу так сказати, бо моя дочка, Яна-Анастасія Сапій, вже третій рік з задоволенням вивчає англійську мову в цьому сучасному центрі, який розташований у прекрасному стародавньому місті Дрогобичі. Хочу подякувати усім засновникам та вчителям ЦІМ “EVEREST”, перефразовуючи цитату Томаса Фуллера (1608-1661) англійського філософа і письменника за те, що “Ви володієте знанням і даєте учням запалити від нього свої світильники”. А світло здобутих знань буде дороговказом у житті дітей. Також згадується вислів давньокитайського мислителя Конфуція (бл. 551-479 до н.р.): “Якщо ваш план – на рік, садіть рис. Якщо ваш план – на десятиліття – садіть дерева. Якщо ваш план – на все життя, вчіть дітей”. Бажаю Вам наснаги, терпіння і любові у Вашій праці. З повагою Ірина Федорак

IMG_8422.JPG
Кучерявий Володимир
Я і моя англійська.

Навчаючись у 8 класі, стараюсь заглянути у своє майбутнє, визначитись із професією. В моїх планах є оволодіння англійською мовою на рівні С2, можливо складатиму іспит IELTS (The International English Language Testing System) – це іспити для кандидатів старше 16 років, які бажають визначити свій рівень володіння мовою з метою подальшого навчання або працевлаштування в англомовних країнах світу: Австралії, Нової Зеландії, Канаді, Великої Британії. Знань, які дає програма у школі для успішної реалізації моїх планів, на жаль, недостатньо. Вивчаю англійську мову з 4 років, займався у групі, мав репетиторів. Під час літніх канікул, коли нікого з учнів вже не цікавить навчання, а тільки відпочинок, почув про літню школу ЦІМ Еверест. Це літо минуло в цікавих квестах, спілкуванні з цікавими людьми. Продовжити додатково вивчати англійську я вирішив власне тут. І легко, не помічаючи цього, разом з ЦІМ Еверест мені вдалося перейти на інший рівень вивчення англійської мови. Залишаюся вірним своїм першим почуттям і вірю, що колектив центру, їх принципи роботи допоможуть мені у досягненні моєї мети. Звичайно, попереду ще багато роботи, але на сьогодні мої знання оцінені центром на рівні А2 – В1. Бажаю всім охочим вивчити іноземну мову успіхів! І не забувайте, це клопітка робота для вас і вашого наставника, якого, я сподіваюся, ви знайдете в ЦІМ Еверест, як і я 😉

Відвідайте наш блог

Як обрати бюро перекладів, щоб не спіймати облизня?

15.12.2017|

  Чим більше пропозицій на ринку, тим важче вибрати справді якісний продукт. Особливо, якщо це

Ефективне саморедагування і вичитка перекладів

01.12.2017|

Переклад готовий, не вистачає редагування – ситуація, знайома чи не кожному перекладачеві. І хоча перекладач,

Що ми бачимо в дзеркалі мови?

07.11.2017|

Мова віддзеркалює взаємозв’язки людини з навколишнім світом, а «душа країни» відкривається як у народних піснях

УСІ ЗАПИСИ