Англійська для початківців у Львові, курс англійської мови для початківців
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Курси англійської мови для початківців

Наші курси англійської мови для початківців швидко і грамотно виводять учня на рівень просунутого знавця.

Починати будь-яку справу з нуля завжди трохи лячно.

Можуть долати сумніви у власних силах, у виборі курсу, викладача. Дозвольне допомогти вам вивчити англійську мову та підібрати правильний курс навчання. Замовляйте консультацію.

Курси англійської мови “EVEREST” – найкращий вибір для Вас та Вашої дитини!

Ми пропонуємо дійсно ефективний курс англійської для початківців у Львові, який з першого заняття ламає психологічний бар’єр і дає результат.

Вивчай англійську разом з EVEREST!
Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Англійська для початківців – найкращій вибір!

Наші викладачі за допомогою спеціальних психологічних прийомів навчають учнів запам’ятовувати більше слів.

Паралельно з цим відбувається навчання:

  • правопису;
  • читанню;
  • фонетиці;
  • вимові;
  • складанню речень та текстів.

Ми відразу намагаємося занурити людину в англомовну атмосферу і зняти деяку напруженість, показуючи, як легко засвоїти нову мову.

Наша методика ґрунтується на тому, що спочатку ви вчитеся говорити, вимовляти, артикулювати.

Це набагато легше, ніж все інше, а після перших успіхів людина підсвідомо тягнеться домогтися більшого, закріпити результат.

Вивчай англійську разом з EVEREST!

Почни вже сьогодні!

записатися

Як відбувається навчання англійської для початківців

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

Що стосується інтенсивного курсу з англійської для початківців, то він призначений для тих, хто готовий взяти на себе посилене навантаження. Для цих людей обсяги знань, засвоюваних за один раз, збільшуються, а час, за який досягається результат – скорочується. Мова вчиться швидше і об’ємніше.

Але варто розуміти, що такі заняття проводяться лише в індивідуальному порядку!

Чи можна вважати себе початківцем, якщо вчив мову в школі?

Популярне запитання.

Якщо ви вчили мову давно в школі або після школи і володієте словниковим запасом обсягом біля 100 простих слів і словосполучень, вам все одно необхідно обрати курси англійської мови для початківців з нуля.

Тому що на більш високих рівнях учні володіють словниковим запасом понад 2 000 слів. Вони вільно спілкуються на побутові теми і можуть вести дружню переписку і спілкуватися в соцмережах.

Якщо ж Ви готуєтеся до вступу і сумніваєтеся, чи знаєте мову на потрібному рівні, то краще спочатку пройти наше безкоштовне тестування.

Якщо Ваш рівень виявиться достатнім – результат тесту буде прийнятий в навчальному закладі як офіційне підтвердження Ваших знань.

Вартість вивчення англійської для початківців

Починаючи з першого уроку англійської для початківців ви зможете вести просту розмову з співрозмовником або розповісти про себе.

Наш курс англійської мови для початківців передбачає подачу матеріалу певними блоками, що легко запам’ятовуються. Кожен з блоків може бути застосований в тій чи іншій ситуації і допомагає відчувати себе своїм серед англомовних людей.

Англійська ціна за індивідуальне заняття (90 хв.)
по скайпу
122 Записатись
загальний курс 122 Записатись
підготовка до міжнародних іспитів 160 Записатись
технічна іноземна 160 Записатись

Що дає вивчення англійської?

Існує багато стереотипів, пов’язаних з тим, що вчитися – це важко і довго.

Наш центр навчання це спростовує. Стереотип спростовує кількість випускників курсу англійської для дорослих початківців, які досягли успіху.

Наші учні легко адаптуються в англомовному середовищі, підвищують свою кваліфікацію і легко влаштовуються на роботу, про що пишуть у своїх відгуках.

Інший стереотип – це те, що курси не дають серйозних знань.

А це твердження спростовується самою світовою практикою. Форма навчання у маленьких групах – найпрогресивніша на даний час.

Навіть якщо ви закінчите тільки курси англійської для початківців, з нашим сертифікатом вас із задоволенням приймуть на роботу або до вищого навчального закладу.

Записатись на курс

Інші навчальні курси з англійської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

IMG_20170124_213933.jpg
Юля
Дякуєм за знання.

Моя дочка відвідує центр іноземних мов Еверест вже більше двох років. За цей час після кожного заняття приходить з масою позитиву, всі працівники дуже привітні і кожне спілкування з викладачами, якщо чесно, дивує позитивом (по доброму дивує)… Хочеться подякувати Вам за вашу роботу. Дякуємо Вам за наших дітей!

ZNA8NpZiJOE.jpg
Тренчук Святослав
Неможливо уявити сучасне життя без

Неможливо уявити сучасне життя без знання англійської мови. Загально відомо, що ця мова є однією із офіційних у багатьох країнах світу. Світ багатомовний. Це добре, коли є таке різноманіття, бо стільки ж маємо культур. Але для спілкування і обміну інформацією потрібне щось універсальне. Англійська мова, на мою думку, є мовою об’єднання, бо кожна друга людина світу знає її. Вивчаючи мову у загальноосвітніх школах, я не досяг таких результатів, як у ЦІМ “Everest”, всього за півтора року. У школі працюють справді висококваліфіковані вчителі, які навчають не тільки граматики, але й дають можливість пізнати багатство лексики англійської мови. Особливо усне мовлення покращується від спілкування з носієм англійської мови Келлі. Оскільки ці заняття безкоштовні та різноманітні у тематиці, до нього приходять майже всі учні Евересту. В україномовному суспільстві важко досконало вивчити мову. Щоб ми змогли вільно володіти мовою, сприймаючи її на слух, у ЦІМ “Everest” існує факультатив “TV Club”, де ми дивимося фільми мовою оригіналу. Для кращого розуміння у фільмах є субтитри англійською мовою. Я рекомендую навчання у ЦІМ “Everest” усім, хто бажає не тільки вивчити мову, а й поглибити свої знання, оскільки тут можуть навчатися і діти п’ятирічного віку, і старше покоління.

Відвідайте наш блог

Ефективне саморедагування і вичитка перекладів

01.12.2017|

Переклад готовий, не вистачає редагування – ситуація, знайома чи не кожному перекладачеві. І хоча перекладач,

Що ми бачимо в дзеркалі мови?

07.11.2017|

Мова віддзеркалює взаємозв’язки людини з навколишнім світом, а «душа країни» відкривається як у народних піснях

Impossible is Nothing: Переклад і реклама

11.10.2017|

Одного разу, прогулюючись магазинами, я звернула увагу на яскраву етикетку гелю для душу: Виробники продукту

УСІ ЗАПИСИ