Бізнес курс англійської мови у Львові, ділова англійська мова
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

Курси бізнес-англійської у Львові

Знання бізнес англійської – нові перспективи в професійній діяльності!

По тому, як ви володієте іноземною мовою, ділові партнери оцінюють ваше ставлення до справи, вашу готовність працювати та вчитися по ходу справи.

 • У вас щільний графік?
 • Немає часу на поглиблене вивчення?
 • Вже знаєте англійську, але бракує професійної лексики?

Запишіться на наші курси бізнес англійської мови у Львові, і ми заощадимо ваш час, гроші – і дамо вам актуальні інструменти ведення ділових переговорів.

Курси англійської мови “EVEREST” – найкращий вибір для Вас та Вашої дитини!

Вивчай англійську разом з EVEREST!
Отримати консультацію
Замовити

Чому слід обрати курси іноземних мов «EVEREST»?

Сучасні
викладачі
Висококваліфіковані
викладачі, які
вміють навчити
Ефективна
методика
Сучасний комплексний
підхід
Вражаючі
результати
Підняття на 1 мовний
рівень вже за
3 місяці
Видача
сертифікату
Гарантована видача
сертифікату за
досягнутий рівень

Курсу ділової англійської мови для професійного росту

Якщо ви менеджер, успішний бізнесмен чи тільки збираєтеся стати таким, вам абсолютно необхідно володіти діловою лексикою не тільки української мови.

Курс включає в себе:

 • вивчення ділової лексики, сленгу, термінології;
 • докладне вивчення граматичних структур в діловому контексті;
 • розвиток навичок письма і читання бізнес-текстів на основі справжніх документів;
 • аналіз і обговорення вивченого в форматі проведення переговорів;
 • формування навичок швидкого усного мовлення.

Наші курси бізнес-англійської вважаються найсучаснішими на даний момент, так як засновані на практичних матеріалах, які застосовують міжнародні вузи.

Вивчай англійську для бізнесу разом з EVEREST!

Почни вже сьогодні!

Записатися

Як відбувається навчання англійської для бізнесу

МЕНЕДЖЕР КОНСУЛЬТУЄ ВАС

ПРОХОДИТЕ КУРС НАВЧАННЯ

ОТРИМУЄТЕ СЕРТИФІКАТ

Чого очікувати від нашого курсу ділової англійської мови

Іншим аспектам мови, таким, як листування, читання, переклад приділяється увага настільки, наскільки цього вимагає рівень знань конкретної людини.

Пріоритет нашого курсу ділової англійської – практика розвитку мовлення.

Теми курсу:

 • управління персоналом і виробництвом;
 • менеджмент, маркетинг;
 • структура міжнародних компаній;
 • діловий етикет;
 • фінанси;
 • особливості міжнародного бізнесу.

Програма курсу дуже гнучка, наприклад, якщо слухачу курсу потрібні знання ділового листування, то ми також готові приділити особливу увагу його правилам, етикету, оформленню, як і правопису та граматиці.

Звичайно ж, цей курс націлений на людей, які вже володіють деякими знаннями англійської мови. Відразу після першого заняття ви будете “озброєні” солідним словниковим запасом і будете знати, як ним користуватися.

За рахунок розмовної практики і постійного поповнення багажу знань ви будете вільно висловлюватися після 3-4 заняття.

Вартість вивчення бізнес англійської

Якщо у вас до цього були якісь труднощі з розумінням, миттєвим перекладом або інші, дуже важливо щоб ви відразу сказали про це викладачеві. Тоді програму буде оптимізовано під вас, і в стандартний набір тем включено ті, які необхідні учневі.

Ми допоможемо подолати мовний бар’єр, вдосконалимо вже існуючі навички та знання, навчимо вести переговори і презентації грамотною англійською мовою.

Англійська ціна за індивідуальне заняття (90 хв.)
бізнес англійська
125 Записатись
загальний курс 122 Записатись
підготовка до міжнародних іспитів 160 Записатись
технічна іноземна 160 Записатись

Що дає вивчення бізнес англійської?

В кінцевому підсумку все, чого ви навчитеся на наших курсах, націлене на підвищення вашої кваліфікації, яка допоможе в навчанні або кар’єрі. Але поряд з цим ви отримаєте уявлення про те, як ведуться переговори в міжнародних компаніях, про правила етикету в різноманітних ділових та побутових ситуаціях. Вас ознайомлять з тим, як трансформувалась англійська мова під потреби сучасного бізнесу. Які існують лінгвістичні нововведення і де їх можна застосувати.

За час свого існування та розвитку англійська мова дуже змінилась. У зв’язку з тим, що в світ бізнесу входять нові технології, з’являються і нові терміни. А нові системи просунутого менеджменту вимагають знань набагато вищого рівня, ніж ще 2-3 роки тому.

Якщо ви не хочете відставати від сучасності, хочете володіти всіма лінгвістичними прийомами, якщо хочете знати, якими виразами і сленгом послуговуються професіонали, записуйтеся на наш курс бізнес-англійської.

Ми навчимо вас всьому, що повинен знати сучасний просунутий знавець англійської!

Записатись на курс

Інші навчальні курси з англійської

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

2015р 001.jpg
Галина
дизайнер
Дітям там цікаво і результати радують

Тим, хто хоче вивчати англійську мову, рекомендую ЦІМ “Еверест”, що у Дрогобичі! Доньці 10 років, і навчається вона там з часу народження центру. Сину – 8 років – навчається другий рік. Мене дуже радують результати навчання! Особливо дітям подобаються уроки із викладачем з Америки, TV-club, різноманітні квести, літня програма … Діти цікаво і корисно проводять там свій час!

DSC_6516.jpg
Оксана
ПП
Вгору з “EVEREST’ом”

Зовсім нещодавно у нашому маленькому провінційному містечку з’явилась мовна школа «EVEREST», яка стала конкурентом приватним репетиторам. Деякі люди скептично ставились до такої «новинки», але я вирішила ризикнути і записала сина на курси англійської мови. І ще жодного разу ми про це не пошкодували! У сина з’явилося бажання вчити англійську, яке в нього свого часу відібрала школа. Вдале комбінування навчання і гри, комфортна атмосфера та метод викладення матеріалу дали бажаний результат. Уже за два місяці Віталік почав отримувати кращі оцінки на уроках з англійської мови, хоча теми на курсах не дублювали шкільну програму. Вчителька була подивована тим, як він легко і змістовно відповідає. Домашні завдання він виконував самостійно, використовуючи здобуті на курсах знання. Водночас розвивалась і мовна школа: TV-club, вечірки з нагоди іноземних свят (наприклад, Halloween), уроки з іноземцями, мовний літній табір… Такі різноманітні шляхи вивчення і покращення мови не лише мотивують, але і дають безцінний досвід. Загалом, і я, і мій син надзвичайно задоволені якістю викладання у школі. Хочеться підмітити, що назва «Еверест» дуже символічна – бо саме до найвищої вершини варто прагнути кожному учню у вдосконаленні своїх мовних навичок. Найвищого росту бажаю також школі, щоб вона безнастанно розвивалась і реалізовувала нові та цікаві методи вивчення на практиці!

Відвідайте наш блог

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

Краса в німецькій мові: чи є вона?

31.07.2017|

МОВНА ЕСТЕТИКА І МЕНТАЛЬНІСТЬ Що таке краса? Абстрактне філософське поняття естетики, психології, культури та інших

УСІ ЗАПИСИ