Міжнародні іспити з німецької мови (ціни, підготовка)
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

НІМЕЦЬКА МОВА

Центр іноземних мов “EVEREST” проводить індивідуальні заняття до складання міжнародних іспитів з німецької мови. Для того, щоб здати успішно TestDaF необхідна спеціальна підготовка. Індивідуальні заняття більш ефективні, адже ми можемо детально опрацювати всі завдання та зупинитись на тих питаннях, які найбільш незрозумілі саме для Вас. Пройшовши курс підготовки до TestDaF в центрі іноземних мов “EVEREST” Ви будете впевнені в успішній його здачі. Викладачі центру іноземних мов “EVEREST” допоможуть Вам: Ознайомитись зі структурою іспитів та питаннями по кожному розділу; Покращити навички виконання завдань кожної секції (завдання, які аналогічні тим, що включені в тест TestDaF) Вільно висловлювати свої думки німецькою мовою.

Німецька мова займає чільне місце серед європейських іноземних мов за шкалою затребуваності її вивчення. У Європі німецька мова — одна з найбільш поширених, вона є рідною не тільки для жителів Німеччини, а й Австрії, Швейцарії, Люксембургу та Ліхтенштейну. Для людини, яка здобула освіту в Німеччині відкриті практично всі двері, адже увсьому світі диплом, отриманий в німецькому університеті – визнається, а знання, одержані там само, цінуються дуже високо.

Володіння німецькою мовою та якісна освіта дозволяютьвикористати шанс увірватися в сильну економіку цієї країни (вона займає третє місце, а зовнішня торгівля німців — перша у світі). Крім того, німецькі компанії забезпечують 700 тисяч робочих місць в США. Так чи інакше, якщо Ви мрієте навчатися в країні, яка подарувала світу 103нобелівських лауреати й має значні культурні надбання – тоді Вам слід пройти тестування для визначення рівня володіння мовою Гете.

Мовні іспити на ортимання сертифікату з німецької мови як іноземної розробляються та контролюються Гете-Інститутом, вечірніми загальноосвітніми курсами (Volkshochschulen), ВНЗ, спеціальними тестовими інститутами, як Центр TestDaF, або ліцензованими тестовими та екзаменаційними центрами в Німеччині та за кордоном.Спілка фахівців з німецької мови як іноземної пропонує огляд міжнародно визнаних іспитів з німецької мови як іноземної.

Іспит “Start Deutsch 1”

Іспит “Start Deutsch 2”

Сертифікат “Німецька мова”

Сертифікат “Німецька мова для професії”

Центральний іспит середнього рівня

Міжнародний іспит “Німецька як мова економіки”

Центральний іспит вищого рівня

Диплом з німецької мови І рівня (DSD-I)

Диплом з німецької мови ІІ рівня (DSD-II)

TestDaF

DSH

Малий диплом з німецької мови

Великий диплом з німецької мови

Відгуки

Борис Оксана
мама Борис Юри
Вдячність

Дуже вдячна викладачам центру за їх плідну працю. За період навчання в центрі мій син здобув хороші знання. Бажаю Вам побільше учнів.

Паляруш Тетяна
Тетяна Паляруш
Дітям тут подобається!

Донька відвідує курси англійської мови у Дрогобичі. Думаю, найкращим показником є величезне бажання дитини відвідувати кожен урок без пропусків, щоразу море позитивних вражень і очікування чогось нового! Хоча шкільна програма англійської їй видається важкою та нецікавою, тут усе зовсім по-іншому!) щоразу свято, щоразу щось цікаве. Чудові, терплячі викладачі, вміння зацікавити, полюбити нову, чужу і незнайому мову. Знаю, що результати не можна оцінити за місяць чи 2-3, але у нас дуже помітні результати! Однозначно, мої найкращі рекомендації, а викладачам – велика подяка за їх труд і любов до своєї роботи!

Відвідайте наш блог

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

Краса в німецькій мові: чи є вона?

31.07.2017|

МОВНА ЕСТЕТИКА І МЕНТАЛЬНІСТЬ Що таке краса? Абстрактне філософське поняття естетики, психології, культури та інших

УСІ ЗАПИСИ