DELE: інформація, ціна, підготовка у Львові
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

DELE

DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera або «Диплом з іспанської мови як іноземної») – єдиний офіційний документ визнаний Міністерством освіти Іспанії. Здобуття даного диплому є особливо важливим для тих, хто має намір навчатись чи працювати в Іспанії або іспаномовних країнах.

– центри прийому іспиту знаходяться не лише в Іспанії, але й у 48 країнах світу, включно з Україною;
– Диплом є безстроковим і видається Інститутом Сервантеса, що в м. Мадрид, від імені Міністерства освіти, культури та спорту Королівства Іспанії;
– інститут Сервантеса 2 рази на рік проводить іспити у центрах, розташованих у понад 48 країнах світу, включаючи Україну;
– диплом можна здобути з 4 мовних рівнів: В1, В2, С1, С2.
– письмовий екзамен проводиться 2 рази на рік – в травні та листопаді.
– DELE надає дипломи трьох рівнів:1- Diploma de Espanol (Nivel Inicial) початковий рівень; 2- Diploma de Espanol (Nivel Intermedio) середній рівень; 3- Diploma de Espanol (Nivel Superior)
вищий рівень;
– екзамени трьох рівнів включають 5 видів тестів та вправ: читання, письмо, аудіювання,
граматика та лексика, мовлення;
– DELE необхідний для вступу до ВУЗу, навчання в якому викладається іспанською мовою
та/ або для працевлаштування в іспаномовних країнах, особливо для чиновників та всіх
медичних працівників.

Структура тесту та версії CIE – початковий рівень – відповідає B1;

DBE – середній рівень – рівень B2;

DSE – вищий рівень – рівень C2

Термін дії сертифікату безстроково
Оцінювання та результати іспиту Здано/не здано
Тривалість іспиту 3 год./ 3,5 год./ 4 год
Сесії складання іспиту Травень та листопад
Місце проведення Київ, Дніпропетрівськ, Донецьк, Львів, Одеса, Харків
Ціна 40/55/65 доларів
DELE (Diploma de Espanol como Lengua Extranjera) – загальна назва міжнародних екзаменів з іспанської мови. Сертифікати представлених нижче іспитів офіційно визнані Іспанським Міністерством Освіти й Культури Іспанії. Вони також схвалені урядом Іспанії й визнаються майже у всіх країнах урядами, роботодавцями й різними освітніми установами, особливо іспаномовними, або закладами тих держав, де іспанська є офіційною мовою. Ці сертифікати дозволяють не тільки підтвердити свій рівень знання іспанської мови, але й надають можливість одержати гранти на навчання за рубежем в університетах Європи, Азії й США.

Міжнародні екзамени з іспанської мови DELE містять у собі сертифікати трьох рівнів:

1- Diploma de Espanol (Nivel Inicial) початковий рівень – відповідає B1 по шкалі Ради Європи;

2- Diploma de Espanol (Nivel Intermedio) середній рівень – рівень B2;

3- Diploma de Espanol (Nivel Superior) вищий рівень – рівень C2.

Кожний етап будь-якого рівня DELE оцінюється по системі Apto (зданий) – No Apto (не зданий).

Для складання іспиту потрібна довідка про те, що претендент не є громадянином країни, де іспанська мова є офіційною, реєстрація та оплата, досягнення 16 років у випадку одержання диплома Superior (третього рівня). Після цього претендент одержує засвідчену копію реєстраційного аркуша й інформаційний лист із зазначенням місця, дати та часу проведення іспиту. Ці документи разом з паспортом необхідно принести на іспит.

З метою ознайомитись ближче із структурою кожного із рівнів, пропонуємо розглянути наступне.

Diploma de Espanol (Nivel Inicial) початковий рівень. CIE (Certificado Inicial de Espanol como Lengua Extranjera)- початковий сертифікат з іспанської мови CIE підтверджує володіння іспанською мовою на елементарному рівні. Цей міжнародний іспит є єдиним офіційно визнаним міжнародним екзаменом з іспанської мови як іноземної на цьому рівні. Сертифікат CIE визнається різними освітніми установами, комерційною палатою й іншими організаціями на міжнародному рівні.

Diploma de Espanol (Nivel Intermedio) середній рівень – звільняє від проходження мовного тесту при вступі до іспанського учбового закладу.

DBE (Diploma Basico de Espanol como Lengua Extranjera) – міжнародний екзамен з іспанської мови DBE проводиться на середньому рівні й оцінює володіння різними язиковими навичками, у тому числі граматикою й лексикою. Міжнародний іспит DBE визнається різними освітніми установами, комерційною палатою й іншими організаціями на міжнародному рівні.

Diploma de Espanol (Nivel Superior) – вищий рівень – дає право на вступ до завершувального етапу початкового рівня спеціалізованого навчання в офіційних мовних школах.

DSE (Diploma Superior de Espanol como Lengua Extranjera) – міжнародний екзамен з іспанської мови DSE проводиться на просунутому рівні й оцінює володіння різними мовними навичками на професійному рівні. Іспит DSE – єдиний офіційно визнаний міжнародний екзамен з іспанської мови як іноземної на цьому рівні. Міжнародний сертифікат DSE визнається різними освітніми установами, комерційною палатою й іншими організаціями на міжнародному рівні.

Кожний щабель DELE складається з 5 частин:

1. читання;

2. лист;

3. розуміння на слух;

4. граматика й словниковий запас;

5. розмовна мова

Сертифікат є дійсним безстроково та не потребує повторної здачі.
Іспит DELE (CIE) триває 3 години. Перевіряється здатність розуміти мову й порозумітися в повсякденному житті. Тест DELE (DBE) триває 3,5 години. Перевіряється навичка вільного спілкування на різні теми. Тест DELE можна здавати з 16 років. Іспит DELE (DSE) триває 4 години. Перевіряється не тільки володіння іспанською мовою на високому рівні в різноманітних обставинах, але й розуміння культурних традицій.

МОВНИЙ АСПЕКТ ТИП ЗАВДАННЯ РІВЕНЬ ІСПИТУ
CIE DBE DSE
Читання Прочитання тексту та вибір правильної відповіді на запитання 40 хв. 60 хв. 60 хв.
Письмо Написання твору на задану тему 50 хв. 60 хв. 60 хв.
Аудіювання Слухання аудіо-запису та вибір правильного варіанту відповіді на питання; 30 хв. 30 хв. 45 хв.
Граматика і лексика Різноманітні завдання на підбір потрібного слова чи фрази 40 хв. 60 хв. 60 хв.
Говоріння Бесіда з членами комісії 10-15 хв 10-15 хв 10-15 хв
Іспити проводять двічі на рік (у травні та листопаді) в більш ніж в 800 екзаменаційних центрах і в більш ніж 100 країнах на п’яти континентах.
Екзамен проводиться в Іспанії, а також в 48 країнах світу, в тому числі й в Україні: Київ, Дніпропетрівськ, Донецьк, Львів, Одеса, Харків
  • Diploma de Español (Nivel Inicial) – 40 доларів
  • Diploma de Español (Nivel Intermedio) – 55 доларів
  • Diploma de Español (Nivel Superior) – 65 доларів

(*ціна може змінюватись, тому уточнювати необхідно безпосередньо при записі на іспит)

Відгуки

IMG_2126[595].JPG
Андрій
батько учениці
Подяка

Хочу подякувати усьому колективу ЦІМ “Еверест” за наполегливу працю у вихованні справжньої європейської молоді. Адже відомо, що ти стільки разів людина, скільки мов знаєш. Наша донечка усього за кілька місяців занять у ЦІМ перетворилась із несміливого аматора у впевненого користувача англійської. Вчителі зуміли не лише поділитись знаннями, але й додати ще більше охоти для вивчення мови. Цікавими є не тільки самі заняття, а й суботні зустрічі, де діти в атмосфері домашнього затишку за чашкою смачного чаю і печива при перегляді улюблених мультиків та фільмів здобувають нові знання. Зичимо сили та успіхів усім учням та вчителям для досягнення найвищих вершин мовного Евересту.

тарапунина.jpg
Вика Тарапунина
Перевод стандартных документов

Обращалась в бюро переводов EVEREST чтобы сделали перевод стандартных документов с русского на английский язык и были предоставлены в консульство Америки приняли без дополнительных вопросов.Сделали работу быстро и качественно, меня порадовали хорошие результаты бюро переводов.Большое Спасибо буду обращаться еще и советывать вас знакомым и друзьям!

Відвідайте наш блог

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

Краса в німецькій мові: чи є вона?

31.07.2017|

МОВНА ЕСТЕТИКА І МЕНТАЛЬНІСТЬ Що таке краса? Абстрактне філософське поняття естетики, психології, культури та інших

УСІ ЗАПИСИ