DELE: інформація, ціна, підготовка у Львові
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

DELE

DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera або «Диплом з іспанської мови як іноземної») – єдиний офіційний документ визнаний Міністерством освіти Іспанії. Здобуття даного диплому є особливо важливим для тих, хто має намір навчатись чи працювати в Іспанії або іспаномовних країнах.

– центри прийому іспиту знаходяться не лише в Іспанії, але й у 48 країнах світу, включно з Україною;
– Диплом є безстроковим і видається Інститутом Сервантеса, що в м. Мадрид, від імені Міністерства освіти, культури та спорту Королівства Іспанії;
– інститут Сервантеса 2 рази на рік проводить іспити у центрах, розташованих у понад 48 країнах світу, включаючи Україну;
– диплом можна здобути з 4 мовних рівнів: В1, В2, С1, С2.
– письмовий екзамен проводиться 2 рази на рік – в травні та листопаді.
– DELE надає дипломи трьох рівнів:1- Diploma de Espanol (Nivel Inicial) початковий рівень; 2- Diploma de Espanol (Nivel Intermedio) середній рівень; 3- Diploma de Espanol (Nivel Superior)
вищий рівень;
– екзамени трьох рівнів включають 5 видів тестів та вправ: читання, письмо, аудіювання,
граматика та лексика, мовлення;
– DELE необхідний для вступу до ВУЗу, навчання в якому викладається іспанською мовою
та/ або для працевлаштування в іспаномовних країнах, особливо для чиновників та всіх
медичних працівників.

Структура тесту та версії CIE – початковий рівень – відповідає B1;

DBE – середній рівень – рівень B2;

DSE – вищий рівень – рівень C2

Термін дії сертифікату безстроково
Оцінювання та результати іспиту Здано/не здано
Тривалість іспиту 3 год./ 3,5 год./ 4 год
Сесії складання іспиту Травень та листопад
Місце проведення Київ, Дніпропетрівськ, Донецьк, Львів, Одеса, Харків
Ціна 40/55/65 доларів
DELE (Diploma de Espanol como Lengua Extranjera) – загальна назва міжнародних екзаменів з іспанської мови. Сертифікати представлених нижче іспитів офіційно визнані Іспанським Міністерством Освіти й Культури Іспанії. Вони також схвалені урядом Іспанії й визнаються майже у всіх країнах урядами, роботодавцями й різними освітніми установами, особливо іспаномовними, або закладами тих держав, де іспанська є офіційною мовою. Ці сертифікати дозволяють не тільки підтвердити свій рівень знання іспанської мови, але й надають можливість одержати гранти на навчання за рубежем в університетах Європи, Азії й США.

Міжнародні екзамени з іспанської мови DELE містять у собі сертифікати трьох рівнів:

1- Diploma de Espanol (Nivel Inicial) початковий рівень – відповідає B1 по шкалі Ради Європи;

2- Diploma de Espanol (Nivel Intermedio) середній рівень – рівень B2;

3- Diploma de Espanol (Nivel Superior) вищий рівень – рівень C2.

Кожний етап будь-якого рівня DELE оцінюється по системі Apto (зданий) – No Apto (не зданий).

Для складання іспиту потрібна довідка про те, що претендент не є громадянином країни, де іспанська мова є офіційною, реєстрація та оплата, досягнення 16 років у випадку одержання диплома Superior (третього рівня). Після цього претендент одержує засвідчену копію реєстраційного аркуша й інформаційний лист із зазначенням місця, дати та часу проведення іспиту. Ці документи разом з паспортом необхідно принести на іспит.

З метою ознайомитись ближче із структурою кожного із рівнів, пропонуємо розглянути наступне.

Diploma de Espanol (Nivel Inicial) початковий рівень. CIE (Certificado Inicial de Espanol como Lengua Extranjera)- початковий сертифікат з іспанської мови CIE підтверджує володіння іспанською мовою на елементарному рівні. Цей міжнародний іспит є єдиним офіційно визнаним міжнародним екзаменом з іспанської мови як іноземної на цьому рівні. Сертифікат CIE визнається різними освітніми установами, комерційною палатою й іншими організаціями на міжнародному рівні.

Diploma de Espanol (Nivel Intermedio) середній рівень – звільняє від проходження мовного тесту при вступі до іспанського учбового закладу.

DBE (Diploma Basico de Espanol como Lengua Extranjera) – міжнародний екзамен з іспанської мови DBE проводиться на середньому рівні й оцінює володіння різними язиковими навичками, у тому числі граматикою й лексикою. Міжнародний іспит DBE визнається різними освітніми установами, комерційною палатою й іншими організаціями на міжнародному рівні.

Diploma de Espanol (Nivel Superior) – вищий рівень – дає право на вступ до завершувального етапу початкового рівня спеціалізованого навчання в офіційних мовних школах.

DSE (Diploma Superior de Espanol como Lengua Extranjera) – міжнародний екзамен з іспанської мови DSE проводиться на просунутому рівні й оцінює володіння різними мовними навичками на професійному рівні. Іспит DSE – єдиний офіційно визнаний міжнародний екзамен з іспанської мови як іноземної на цьому рівні. Міжнародний сертифікат DSE визнається різними освітніми установами, комерційною палатою й іншими організаціями на міжнародному рівні.

Кожний щабель DELE складається з 5 частин:

1. читання;

2. лист;

3. розуміння на слух;

4. граматика й словниковий запас;

5. розмовна мова

Сертифікат є дійсним безстроково та не потребує повторної здачі.
Іспит DELE (CIE) триває 3 години. Перевіряється здатність розуміти мову й порозумітися в повсякденному житті. Тест DELE (DBE) триває 3,5 години. Перевіряється навичка вільного спілкування на різні теми. Тест DELE можна здавати з 16 років. Іспит DELE (DSE) триває 4 години. Перевіряється не тільки володіння іспанською мовою на високому рівні в різноманітних обставинах, але й розуміння культурних традицій.

МОВНИЙ АСПЕКТ ТИП ЗАВДАННЯ РІВЕНЬ ІСПИТУ
CIE DBE DSE
Читання Прочитання тексту та вибір правильної відповіді на запитання 40 хв. 60 хв. 60 хв.
Письмо Написання твору на задану тему 50 хв. 60 хв. 60 хв.
Аудіювання Слухання аудіо-запису та вибір правильного варіанту відповіді на питання; 30 хв. 30 хв. 45 хв.
Граматика і лексика Різноманітні завдання на підбір потрібного слова чи фрази 40 хв. 60 хв. 60 хв.
Говоріння Бесіда з членами комісії 10-15 хв 10-15 хв 10-15 хв
Іспити проводять двічі на рік (у травні та листопаді) в більш ніж в 800 екзаменаційних центрах і в більш ніж 100 країнах на п’яти континентах.
Екзамен проводиться в Іспанії, а також в 48 країнах світу, в тому числі й в Україні: Київ, Дніпропетрівськ, Донецьк, Львів, Одеса, Харків
  • Diploma de Español (Nivel Inicial) – 40 доларів
  • Diploma de Español (Nivel Intermedio) – 55 доларів
  • Diploma de Español (Nivel Superior) – 65 доларів

(*ціна може змінюватись, тому уточнювати необхідно безпосередньо при записі на іспит)

Відгуки

Юля Зубрицька
студент закордонного ВНЗ
Do you want to reach the top? Choose Everest!

Результати роботи “Евересту” видніються аж з Канади, де я тепер. Мій брат Тарас Пащенко чудово спілкується зі мною англійською мовою по Скайпу. Хлопчик захоплено розповідає про кожен свій урок англійської мови із вчителями “Евересту” у місті Дрогобич і чекає з нетерпінням наступного! Англійська мова відкриває двері у великий світ, а “Еверест” дає ключик до цього… Раджу всім звертатися до справді чудових викладачів!

VdW47S2ucCc.jpg
Марта Сов'як
Моя вам щира подяка і вдячність за знання

Довгий час я була у пошуку хороших мовних курсів і у моєму житті з’явились мовні курси EVEREST. Навіть через два місяці я помітила зміни у своєму словниковому запасі на англійській. Я вибрала ці курси ще через хороших викладачів, які завжди те, що ти чогось не розумієш, пояснять, а поки ви не зрозуміли, нову тему не беруть. Я раджу усім і кожному звертатись до професійного бюро EVEREST.

Відвідайте наш блог

Як обрати бюро перекладів, щоб не спіймати облизня?

15.12.2017|

  Чим більше пропозицій на ринку, тим важче вибрати справді якісний продукт. Особливо, якщо це

Ефективне саморедагування і вичитка перекладів

01.12.2017|

Переклад готовий, не вистачає редагування – ситуація, знайома чи не кожному перекладачеві. І хоча перекладач,

Що ми бачимо в дзеркалі мови?

07.11.2017|

Мова віддзеркалює взаємозв’язки людини з навколишнім світом, а «душа країни» відкривається як у народних піснях

УСІ ЗАПИСИ