Нострифікація документів про освіту, диплому в Україні
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

НОСТРИФІКАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ

Нострифікація – процедура визнання отриманих за кордоном документів про освіту дійсними в Україні. Потрібна, якщо Ви навчалися за кордоном, але плануєте продовжити освіту або працювати за фахом в Україні!

Замовляйте нострифікацію документів про освіту в центрі іноземних мов “EVEREST”! Маєте запитання? Просто натисніть “Отримати консультацію”!

Отримати консультацію
Замовити

Чому обирають нас

Гарантія
Гарантуємо надійність та конфіденційність
Швидкість
Виконуємо замовлення в найшвидші строки
Результат
Опрацювали понад 1200 замовлень

Сьогодні значна кількість випускників українських університетів, академій та коледжів заклопотані процедурою нострифікації  своїх дипломів за кордоном. Водночас така ж проблема постає і перед українцями, які є випускниками іноземних вишів.

Що таке нострифікація?

Слово «нострифікація» складається з двох частин, знаючи переклад яких можна вже частково пояснити його зміст. Латинською мовою «noster» означає «наш», а «facere» – «робити». Відповідно, пройшовши нострифікацію людина автоматично стає «своєю» у колі місцевих магістрів, бакалаврів та усіх інших знавців своєї справи.

Нострифікація в Україні

Нострифікація в Україні надається державним підприємством “Інформаційно-іміджевий центр” при Міністерстві освіти і науки України.

Це процедура визнання іноземних документів про освіту, що здійснюється шляхом встановлення відповідності академічних, професійних прав та освітніх, освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про освіту (кваліфікацій) державним стандартам освіти України з метою забезпечення прав громадян, які здобули освіту в іноземних державах, на продовження освіти та професійну діяльність в Україні і здійснюється в індивідуальному порядку.

Іншими словами – це спосіб підтвердження документів про освіту, що отримали в іноземних країнах для майбутнього працевлаштування за фахом в Україні.

Етапи нострифікації в Україні

Перший етап – підготовка усіх необхідних документів. Не забудьте подбати про те, щоб копії були нотаріально завірені!

Другий етап – подача документів у Міністерство освіти і науки України, де вони проходять експертний аналіз у державному підприємстві «Інформаційно-іміджевий центр».

Третій етап – заключний етап, під час якого відбувається видача довідки, в якій зазначається рішення про еквівалентність Вашого документу про освіту, виходячи із експертного висновку, що надається державним підприємством «Інформаційно-іміджевий центр». Можливим є не лише позитивний результат, але й результат у формі часткового визнання або повної відмови.

Також пропонуємо ознайомитись з процедурою під назвою “консульська легалізація”. Можливо у Вашому випадку вона буде доречнішою.

Якщо Ви бажаєте пройти процедуру у Львові без втрат дорогоцінного часу та власних нервів, не забувайте  той факт, що нострифікацію можна довірити фахівцям, які працюють у бюро перекладів. Не лише кваліфіковані перекладачі, а й нотаріуси прийдуть Вам на допомогу.

Не впевнені, чи потрібна Вам нострифікація диплому в Україні? Тоді просто заповніть форму “Отримати консультацію”, чи залиште Ваше замовлення!

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

Юрій Токар
інженер
Професійно, якісно, швидко

Потрібно було зробити переклад документів на англійську мову з нотаріальним завіренням. Професійно пояснили, що для цього потрібно і які документи не підлягають завіренню у нотаріуса. Все зробили в стислі терміни за помірковану ціну та врахували мої побажання. Порекомендую друзям і знайомим.

Арсеній Сисин
Центр Іноземних Мов “EVEREST”

Вчусь я в школі “Еверест”,
Я проходжу мовний тест,
Вчителі там дуже привітні,
А уроки у ній теплі й світлі,
І я думаю що це дуже чудово
Це стопудово!

Я дуже захоплений навчанням у цій школі. Якщо порівняти із навчанням у звичайній школі, то не можеш приділити багато уваги особливо іноземній мові. Тому що крім того є і інші предмети. А ось у Центрі Іноземних мов “Еверест” ти зосереджений. У звичайній школі не буде таких цікавих уроків з різними методиками. А тут є високо-кваліфіковані вчителі, які мають свій індивідуальний підхід до учнів. Всім бажаю прийти до Школи Іноземних Мов “Еверест”. Досягнемо разом вершин іноземних мов!

Відвідайте наш блог

Про відпочинок англійською мовою

15.08.2017|

Every day is a journey, and the journey itself is home. Matsuo Basho Ми всі

Особливості дипломатичної мови: історія і сьогодення

07.08.2017|

Комунікація на міждержавному рівні неможлива без дипломатії. Дипломатична комунікація має давню історію, а мова дипломатії

Краса в німецькій мові: чи є вона?

31.07.2017|

МОВНА ЕСТЕТИКА І МЕНТАЛЬНІСТЬ Що таке краса? Абстрактне філософське поняття естетики, психології, культури та інших

УСІ ЗАПИСИ