Нострифікація документів про освіту, диплому в Україні
Переклади Телефон:
Курси Телефон:

НОСТРИФІКАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ОСВІТУ

Нострифікація – процедура визнання отриманих за кордоном документів про освіту дійсними в Україні. Потрібна, якщо Ви навчалися за кордоном, але плануєте продовжити освіту або працювати за фахом в Україні!

Замовляйте нострифікацію документів про освіту в центрі іноземних мов “EVEREST”! Маєте запитання? Просто натисніть “Отримати консультацію”!

Отримати консультацію
Замовити

Чому обирають нас

Гарантія
Гарантуємо надійність та конфіденційність
Швидкість
Виконуємо замовлення в найшвидші строки
Результат
Опрацювали понад 1200 замовлень

Сьогодні значна кількість випускників українських університетів, академій та коледжів заклопотані процедурою нострифікації  своїх дипломів за кордоном. Водночас така ж проблема постає і перед українцями, які є випускниками іноземних вишів.

Що таке нострифікація?

Слово «нострифікація» складається з двох частин, знаючи переклад яких можна вже частково пояснити його зміст. Латинською мовою «noster» означає «наш», а «facere» – «робити». Відповідно, пройшовши нострифікацію людина автоматично стає «своєю» у колі місцевих магістрів, бакалаврів та усіх інших знавців своєї справи.

Нострифікація в Україні

Нострифікація в Україні надається державним підприємством “Інформаційно-іміджевий центр” при Міністерстві освіти і науки України.

Це процедура визнання іноземних документів про освіту, що здійснюється шляхом встановлення відповідності академічних, професійних прав та освітніх, освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про освіту (кваліфікацій) державним стандартам освіти України з метою забезпечення прав громадян, які здобули освіту в іноземних державах, на продовження освіти та професійну діяльність в Україні і здійснюється в індивідуальному порядку.

Іншими словами – це спосіб підтвердження документів про освіту, що отримали в іноземних країнах для майбутнього працевлаштування за фахом в Україні.

Етапи нострифікації в Україні

Перший етап – підготовка усіх необхідних документів. Не забудьте подбати про те, щоб копії були нотаріально завірені!

Другий етап – подача документів у Міністерство освіти і науки України, де вони проходять експертний аналіз у державному підприємстві «Інформаційно-іміджевий центр».

Третій етап – заключний етап, під час якого відбувається видача довідки, в якій зазначається рішення про еквівалентність Вашого документу про освіту, виходячи із експертного висновку, що надається державним підприємством «Інформаційно-іміджевий центр». Можливим є не лише позитивний результат, але й результат у формі часткового визнання або повної відмови.

Також пропонуємо ознайомитись з процедурою під назвою “консульська легалізація”. Можливо у Вашому випадку вона буде доречнішою.

Якщо Ви бажаєте пройти процедуру у Львові без втрат дорогоцінного часу та власних нервів, не забувайте  той факт, що нострифікацію можна довірити фахівцям, які працюють у бюро перекладів. Не лише кваліфіковані перекладачі, а й нотаріуси прийдуть Вам на допомогу.

Не впевнені, чи потрібна Вам нострифікація диплому в Україні? Тоді просто заповніть форму “Отримати консультацію”, чи залиште Ваше замовлення!

Отримати консультацію
Замовити

Відгуки

IMG_20141012_162950.jpg
Борисевич Леся
“EVEREST” – курси англійської мови

“Еверест” це той випадок коли люди не просто ходять на роботу, а займаються любимою справою. Молода, креативна та сучасна команда, яка працює на результат. Завжди цікава та доступна подача навчального матеріалу. Доступні ціни. Вже після першого півріччя навчання в школі “Еверест” був помітний результат. Дитина відвідує заняття із задоволенням. Загалом приємна та комфортна атмосфера, що також не є мало важним. Раджу всім. А “Евересту” дякую за плідну працю.

Олена
Швидко та якісно

Замовляла терміновий переклад, виконали навіть швидше, ніж обіцяли – ще й у вихідні! Дуже задоволена, рекомендую!

Відвідайте наш блог

Як обрати бюро перекладів, щоб не спіймати облизня?

15.12.2017|

  Чим більше пропозицій на ринку, тим важче вибрати справді якісний продукт. Особливо, якщо це

Ефективне саморедагування і вичитка перекладів

01.12.2017|

Переклад готовий, не вистачає редагування – ситуація, знайома чи не кожному перекладачеві. І хоча перекладач,

Що ми бачимо в дзеркалі мови?

07.11.2017|

Мова віддзеркалює взаємозв’язки людини з навколишнім світом, а «душа країни» відкривається як у народних піснях

УСІ ЗАПИСИ